Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 19.8.2023
4:1
(2:1)
Kovona
Diváci: 50
MFK Frýdek - Místek
Koch – Pacík (46. Pařík), Sikora, Wrana, Fian – Buček (46. Poledník) – Kučák (46. Hruška), Griger – Valošek (46. Shemiakin), Vlček, Šrot (80. Taksonyi).
Branky: 25. a 82. Vlček, 2. Wrana, 70. Hruška - 17. Kučák
Rozhodčí: Godfryd

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Podobně jako s Brnem nám nad očekávání vyšel vstup - hned ve 2. minutě jsme otevřeli skóre. Kluci toužili získat první bod či body v lize, ale proti nim stál soupeř, kterému se to kolo zpět už podařilo a obral v derby Baník. Musí nás proto těšit a také motivovat, že jsme až na krátkou pasáž po změně stran měli zápas výsledkově i herně pod kontrolou. I když se Frýdku podařilo vyrovnat, vzápětí jsme odskočili znovu do vedení. Po třetí brance byl zápas rozhodnut a v závěru jsme přidali ještě jeden přesný zásah. Zrodilo se tak pěkné první ligové vítězství, které si hráči za přístup a tréninkové úsilí během letní přípravy zasloužili.“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo