Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Baník Ostrava
pátek 25.8.2023
8:0
(3:0)
Stadion Bazaly
Diváci: 75
MFK Karviná
Koch – Pacík (46. Pařík), Nerad, Wrana, Fian (46. Griger) – Buček, Poledník – Kučák – Valošek, Shemiakin (46. Štětinský), Taksonyi (27. Vlček).
Branky: 15. a 21. Drozd, 2. Binar, 54. Doležel, 61. Hanák, 74. Zástřešek, 79. Ďurina, 81. Lores
Rozhodčí: Mankovecký

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Po dvou dobrých výkonech i výsledcích přišel střet s realitou celostátní soutěže a vystřízlivění - v tomto případě poněkud očekávané. Pokud jsme na Slavii odehráli super zápas, sáhli si na dno sil, byli nebezpeční, tak se to stalo i proto, že jsme triviálně zaváhali možná jednou nebo dvakrát, kdežto v Ostravě násobně více. Ano, chtěli jsme hrát otevřeně jako rovný s rovným. Ano, odvážný záměr. V této kategorii k tomu kluky vedeme, ale také nám bylo jasné, že pokud nebudeme precizní, bude to voda na soupeřův mlýn. Sklouzli jsme však všichni do naivity. Nejlepší bude analyzovat věci, které jsme udělali dobře, i když tentokrát jich mnoho nebylo, a zaměřit se na to, co můžeme a musíme zlepšit. Už se to stalo, je to pryč. V sobotu nás čeká Sparta - soupeř stejného ranku.“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo