Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
pátek 22.9.2023
0:4
(0:3)
Kovona
Diváci: 49
SK Sigma Olomouc
Řezák – Buček, Filek, Wrana, Fian (69. Šrot) – Kučák, Poledník (56. Daněk), Valošek – Gríger – Hruška (62. Blažek), Štětinský (46. Stoszek).
Branky: 9. Přibylka, 18. Beran, 20. Nechvátal, 84. Lorenc
Rozhodčí:

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Olomouc rozhodla v prvním poločase. Nejdříve využila zisk míče při naší snaze o konstruktivitu, následně potrestala nedůslednost u standardky a nakonec skórovala v rychlém sledu po křídelní akci. Druhý poločas už byl více vyrovnaný, útočnou sílu Sigmy se nám podařilo eliminovat zvýšenou aktivitou a pomohla také změna rozestavení. Na čestný úspěch jsme nedosáhli, v šestnáctce jsme byli neškodní. Mrzí nás čtvrtý zásah, který přišel v době, kdy se hrál vyrovnaný duel. Hosté kromě kvality ukázali také efektivitu v zakončení a zaslouženě zvítězili. V zápase jsme kromě soupeře měli ještě jednoho protivníka. Nepříjemná viróza nám před, během i po duelu postupně „skolila“ dvouciferný počet hráčů. Za daných okolností jsme utkání zvládli se ctí a pozitivem jsou premiérové ligové starty hráčů z U16. Neděláme to často, ale tentokrát klukům děkujeme za výkon, protože mnozí z nich hráli se sebezapřením. Přejeme těm, kteří trvali na odehrání zápasu navzdory naší prosbě o odklad, aby se v případě podobných problémů v mládeži setkali s kolegiálnějším a hlavně racionálnějším přístupem.“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo