Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Pardubice
sobota 30.9.2023
4:1
(1:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Řezák – Pařík (84. Filek), Sikora, Wrana, Fian (67. Shemiakin) – Poledník (84. Štětinský), Buček (84. Vlček) – Valošek, Gríger, Taksonyi – Niedzielski (67. Šrot).
Branky: 84. a 86. Nekvinda, 34. Beránek, 64. Nedvěd - 50. Taksonyi
Rozhodčí: Fišer

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Ani jednomu týmu se nedařilo vytvářet si větší příležitosti, ale zápasu určitě nechyběla dynamika a nasazení. Z našich příležitostí stojí za zmínku hlavička, která jen těsně minula cíl. Šikovné akce Pardubic několikrát zastavil dobrým čtením hry brankář. Obě družstva se snažila vysoko napadat, což nejdříve přineslo ovoce domácím a šli do vedení. Ale „půjčené“ jsme si zaslouženě vzali zpátky - v 50. minutě po zisku míče na soupeřově polovině jsme zakončili povedený útok gólem na 1:1. Pardubicím následně vyšla akce, kterou si v zápase mnohokrát pomohli. Dlouhý míč z vlastní poloviny uhrál hroťák, neuhlídali jsme levou stranu a bylo 2:1. Zůstali jsme aktivní, zahrávali několik standardek, ale bez efektu. V závěru jsme vrhli všechny síly do ofenzivy, ale hned po střídání a změně rozestavení jsme po chybách dvakrát inkasovali do otevřené obrany. Dojem z výkonu, který nám dával celý zápas šanci bodovat, jsme si pokazili posledními minutami.“

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo