Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Pardubice
sobota 30.9.2023
4:1
(1:0)

Diváci: 50
MFK Karviná
Řezák – Pařík (84. Filek), Sikora, Wrana, Fian (67. Shemiakin) – Poledník (84. Štětinský), Buček (84. Vlček) – Valošek, Gríger, Taksonyi – Niedzielski (67. Šrot).
Branky: 84. a 86. Nekvinda, 34. Beránek, 64. Nedvěd - 50. Taksonyi
Rozhodčí: Fišer

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Ani jednomu týmu se nedařilo vytvářet si větší příležitosti, ale zápasu určitě nechyběla dynamika a nasazení. Z našich příležitostí stojí za zmínku hlavička, která jen těsně minula cíl. Šikovné akce Pardubic několikrát zastavil dobrým čtením hry brankář. Obě družstva se snažila vysoko napadat, což nejdříve přineslo ovoce domácím a šli do vedení. Ale „půjčené“ jsme si zaslouženě vzali zpátky - v 50. minutě po zisku míče na soupeřově polovině jsme zakončili povedený útok gólem na 1:1. Pardubicím následně vyšla akce, kterou si v zápase mnohokrát pomohli. Dlouhý míč z vlastní poloviny uhrál hroťák, neuhlídali jsme levou stranu a bylo 2:1. Zůstali jsme aktivní, zahrávali několik standardek, ale bez efektu. V závěru jsme vrhli všechny síly do ofenzivy, ale hned po střídání a změně rozestavení jsme po chybách dvakrát inkasovali do otevřené obrany. Dojem z výkonu, který nám dával celý zápas šanci bodovat, jsme si pokazili posledními minutami.“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo