Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Dukla Praha
sobota 28.10.2023
4:1
(1:0)

Diváci: 60
MFK Karviná
Koch – Pařík (65. Pacík), Filek, Sikora, Buček – Griger, Valošek – Vlček (65. Kučák), Shemiakin (76. Poledník), Šrot – Niedzielski (70. Štětinský).
Branky: 46., 48. a 70. Nedbal, 34. Kejmar - 76. Griger
Rozhodčí: Šůma

Komentář

Trenéři Eduard Gábriš a Zbyšek Gazda: „Na Dukle se hrál otevřený zápas, který přinesl spoustu šancí na obou stranách. Pokud jsme chtěli uspět, potřebovali jsme proměnit alespoň jednu, dvě příležitosti, do kterých jsme dostali v prvním poločase. Útoky se přelévaly ze strany na stranu, ale domácí také pálili „slepými“. S postupem času byli nebezpečnější a ve 34. minutě otevřeli skóre. Poločasový výsledek byl hratelný, ale Dukla zápas rozhodla v prvních dvou minutách po obrátce. Z naší strany bylo velmi pozitivní, že přes jasné skóre jsme nepřestávali v aktivní hře a hlavně v poslední dvacetiminutovce jsme mohli 3-4 krát skórovat, podařilo se to alespoň jednou. V dobrém mládežnickém zápase jsme hráli velmi slušně dopředu, zadní dvířka jsme však nechávali až příliš často pootevřená.“

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo