Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
1. SK Prostějov
pátek 11.8.2023
5:1
(2:1)

Diváci: 80
MFK Karviná
Šimeček - Hrdina (81. Pacík), Pavlica, Macko, Imrich - Pilař (59. Pomeranek), Horváth, Zahorii - Míček (59. Kubinski), Pecold (81. Štětinský), Kubišta (59. Lewicki).
Branky: 8. Černoch, 10. Páleník, 50. Navrátil, 59. Cihlář, 84. Balenčin - 22. z pen. Zahorii
Rozhodčí: Petrásek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „K utkání s Prostějovem jsme zajížděli už v pátek - v vůbec jsme nezachytili úvod utkání. V rozmezí dvou minut jsme inkasovali dvě branky. Po deseti minutách jsme se proměněnou penaltou dostali zpět do zápasu. Ve zbytku prvního poločasu jsme si vytvořili nějaké šance, ale buď svou zbrklostí jsme je nebyli schopni přetavit v gól, anebo nás zastavil praporek rozhodčího. Vstup do druhého poločasu jsme měli opět hrozný, kdy v rozmezí devíti minut jsme obdrželi dvě branky. Snažili jsme se střídáním hru oživit, ale to se nám nepodařilo. Domácí v závěru přidali pátou branku a dílo zkázy bylo dokonáno. V prvním poločase naše hra snesla ještě nějaké měřítko, ale ve druhém toho bylo opravdu málo. Musíme se z tohoto utkání rychle oklepat a v domácím prostředí tuto prohru napravit.“


Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo