Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 20.8.2023
1:1
(0:0)
Bažantnice
Diváci: 35
Jihlava B
Schovanec - Macko (75. Hrdina), Lewicki, Pavlica, Imrich - Pecold (66. Michejda), Horváth, Radecki (46. Míček)- Lucas Caua, Graf, Zahorii (83. Pilař).
Branky: 64. Graf - 80. Torner
Rozhodčí: Broskevič

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „V domácím utkání s Jihlavou jsme opět nezachytili začátek utkání a byli jsme rádi, že nás soupeř nepotrestal. Pak jsme hru vyrovnali, začali mít i víc ze hry a vytvořili si čtyři velmi dobré příležitosti, které ovšem zůstaly neproměněny. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že neinkasujeme a jednu branku určitě vstřelíme. Byli jsme aktivnější, víc na míči a v 64. minutě to po nádherné akci a vyšachování obrany vyšlo – 1:0. V 78 minutě jsme si vytvořili obrovskou příležitost ke skórování, ale nedali jsme. A jak se říká nedáš-dostaneš. Soupeř z protiútoku srovnal stav na 1:1. V závěru jsme si vytvořili tlak, ale branku se nám už nepodařilo vstřelit a ztratili jsme doma dva body. Hráče chceme určitě pochválit za bojovnost a nasazení, ale je třeba se dobře připravit na další domácí utkání s Opavou, které nebude určitě jednoduché.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo