Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 24.9.2023
2:3
(1:1)
Bažantnice
Diváci: 50
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Schovanec - Horváth, Macko, Zahorii, Meliš (72. Míček) - Kubišta (46. Kubinski), Michejda (72. Lewicki), Cheprakov, Kořenek (64. Pilař), Lucas Caua - Pomeranek (64. Hrdina).
Branky: 8. Pomeranek, 77. Lucas Caua - 42. Buksa, 65. Pospíšil, 71. Kratov
Rozhodčí: Tvardek

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „Utkání s Kroměříží nebylo vůbec o soupeři, ale jen a jen o nás. Vstřelili jsme brzký gól a vytvořili si spoustu brankových příležitostí, ale jejich proměnění bylo špatné. Pak po individuální chybě soupeř tři minuty před koncem poločasu vyrovnal. Druhá půle obdobná - opět si vytváříme spoustu brankových příležitostí a neproměňujeme. Naopak soupeř po dvou individuálních chybách navyšuje skóre na dvougólový rozdíl. V závěru se nám podařilo snížit na 2:3, ale víc už jsme nestihli. Pokud nebudeme mít v utkáních jiné mentální nastavení, nebudeme důrazní a mít odhodlání se prosadit v obou šestnáctkách a nedělat individuální chyby, tak opravdu nemůžeme pomýšlet na to, že utkání vyhrajeme.“ 


Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo