Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FC Zlín B
neděle 1.10.2023
2:2
(1:2)
Stadion Letná
Diváci: 50
MFK Karviná
Řezák - Lewicki, Pecold (77. Pavlica), Macko, Zahorii - Horváth - Hrdina, Pilař (90. Míček), Kořenek, Kubinski (69. Imrich) - Pomeranek (69. Šlosár).
Branky: 33. z pen. Chytil, 90. Dobeš - 27. z pen. Zahorii, 37. Pomeranek
Rozhodčí: Tomanec

Komentář

Trenéři Petr Němec a Čestmír Kročil: „Ve Zlíně jsme chtěli jednoznačně bodovat za tři body - nepovedlo se, ale i tak je bod z venku slušný. V prvním poločase se do úvodní branky hrálo opatrně. Poté jsme měli po ruce v pokutovém území výhodu pokutového kopu, který jsme proměnili. Neuběhlo ani šest minut a pískala se penalta i na druhé straně, kterou domácí také proměnili. Abychom zakončili hektickou desetiminutovku, tak po čtyřech minutách jsme po krásné křídelní akci šli opět do vedení. Ve druhém poločase se domácí snažili s výsledkem něco udělat. My však poctivě bránili a vyráželi do nebezpečný kontrů. Vytvořili jsme si tři nebo čtyři velice dobré příležitosti k navýšení skóre, ale neproměnili je. Domácí si také vytvořili příležitosti ke srovnání, ale jednobrankové skóre v náš prospěch svítilo na ukazateli dál. Když ale přišel nastavený čas, domácím podařilo šťastně vyrovnat. Z rozehrávky jsme si vytvořili ještě jednu brankovou příležitost, ale víc už nám rozhodčí nedovolil. Jsme hodně smutní, vítězství jsme měli na dosah. Velká pochvala všem hráčům, dřeli, dali do toho vše. Zkusíme to urvat v neděli doma s Hlučínem.“


Rozhovory Rozhovory
st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo