Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
sobota 14.10.2023
4:5
(1:4)
Bažantnice
Diváci: 65
MFK Vítkovice
Czyž - Kocourek, Kutlák, Hlobil, Johanides - Kotrla, Hořínek - Trllo, Barčák, Totek - Chmiel. Střídali: Cholewa, Dávod, Krečmer, Makúch, Varga, Uryga, Chmelina.
Branky: 32., 51. a 75. Chmiel, 60. Johanides - 6. a 30. Ulík, 19. Kondáš, 27. Drozd, 64. Kolesa
Rozhodčí: Dytková

Komentář

Trenér Michal Kovář: „Fotbal nám v tomto utkání přesně ukázal, jak umí být spravedlivý. Do utkání jsme vstoupili lehkovážně, a když k tomu přičteme naše individuální chyby, které dokázal soupeř potrestat, tak poločasový výsledek byl naprosto zasloužený. Do druhé půle jsme vstoupili úplně jinak, najednou nás bylo plné hřiště a kluci předvedli výkon, jakým se chceme prezentovat. Na lepší výsledek to tentokrát nestačilo, ale věříme, že je to pro nás ponaučení do dalších zápasů.“


Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo