Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 4.4.2010
3:2
(2:0)

Diváci: 0
FC Heřmanice Slezská
Kotrla - Varga, Stanowski, Sznapka, Ochodek (49. Žídek) – Otisk, Gorniok, Setlak (21. Mašlej), Benauer (64. Stračánek) – Marek, Skoč (57. Zahatlan)
Branky MFK OKD Karviná: 30. a 60. Gorniok, 43. Otisk

Komentář

> Utkání, ve kterém jsme soupeře přehrávali ve všech dovednostech, akorát jsme nemohli vstřelit kýžený gól. Hráči to zkoušeli střelbou ze střední vzdálenosti, individuálně či po centrech, ale soupeř nepovolil. Až ve 30. minutě po standartní situaci se míč dostal k Benauerovi, ten v pokutovém území obešel dva hráče a přihrál na penaltu Górniokovi, který s přehledem zakončil. Dvě minuty před poločasem jsme vstřelili druhý gól, kdy Skoč dostal ideální míč do běhu, zatáhl ho po lajně a zpětnou přihrávkou našel Otiska, který trefil vzdálenější roh soupeřovy brány. Ve druhém poločase jsme polevili a soupeř toho využil ke vstřelení gólu po přímém kopu, kdy Varga ve zdi změnil směr míče a poslal ho do protisměru pohybujícího se gólmana. Vzápětí jsme po pohledné kombinaci dali třetí gól, kdy Zahatlan našel na lajně nabihajícího Stračánka, který potáhl míč, na hranici pokutového území obešel hráče a opět zpětnou přihrávkou našel na šestnáctce Górnioka, který s přehledem zakončil. Soupeř hrozil rychlými protiútoky, z kterého jsme také dostali druhý gól, kdy směřující míč již do opuštěné svatyně si dobíhající Varga sklepl do vlastní brány. My jsme si vytvořili ještě několik brankových příležitostí, ale žádné jsme již neproměnili.
Rozhovory Rozhovory
čt 18.7. | redakce

Nový kapitán Jaroslav Svozil: Je příjemné, když vám spoluhráči věří!

Kabina si určila kapitána - stal se jím stoper Jaroslav Svozil. Jeho zástupci budou spoluhráči z obrany Jiří Fleišman a Douglas Bergqvist. Před startem sezóny hovořil právě nový kapitán MFK...

po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo