Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 4.4.2010
3:2
(2:0)

Diváci: 0
FC Heřmanice Slezská
Kotrla - Varga, Stanowski, Sznapka, Ochodek (49. Žídek) – Otisk, Gorniok, Setlak (21. Mašlej), Benauer (64. Stračánek) – Marek, Skoč (57. Zahatlan)
Branky MFK OKD Karviná: 30. a 60. Gorniok, 43. Otisk

Komentář

> Utkání, ve kterém jsme soupeře přehrávali ve všech dovednostech, akorát jsme nemohli vstřelit kýžený gól. Hráči to zkoušeli střelbou ze střední vzdálenosti, individuálně či po centrech, ale soupeř nepovolil. Až ve 30. minutě po standartní situaci se míč dostal k Benauerovi, ten v pokutovém území obešel dva hráče a přihrál na penaltu Górniokovi, který s přehledem zakončil. Dvě minuty před poločasem jsme vstřelili druhý gól, kdy Skoč dostal ideální míč do běhu, zatáhl ho po lajně a zpětnou přihrávkou našel Otiska, který trefil vzdálenější roh soupeřovy brány. Ve druhém poločase jsme polevili a soupeř toho využil ke vstřelení gólu po přímém kopu, kdy Varga ve zdi změnil směr míče a poslal ho do protisměru pohybujícího se gólmana. Vzápětí jsme po pohledné kombinaci dali třetí gól, kdy Zahatlan našel na lajně nabihajícího Stračánka, který potáhl míč, na hranici pokutového území obešel hráče a opět zpětnou přihrávkou našel na šestnáctce Górnioka, který s přehledem zakončil. Soupeř hrozil rychlými protiútoky, z kterého jsme také dostali druhý gól, kdy směřující míč již do opuštěné svatyně si dobíhající Varga sklepl do vlastní brány. My jsme si vytvořili ještě několik brankových příležitostí, ale žádné jsme již neproměnili.
Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo