Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 25.4.2010
7:3
(2:2)

Diváci: 0
Dolní Benešov
Mrozek - Varga,Stanowski, Mleziva, Maryniok - Seget, Stračánek, Zahatlan, Ševčík (36. Ochodek) - Marek (70. Kaša), Skoč
Branky MFK OKD Karviná: 9. a 51. Seget, 6. Ševčík, 49. Skoč, 68. Varga, 70. Marek, 76. Kaša

Komentář

V tomto utkání jsme měli výborný začátek, kdy jsme v 6. a 9. minutě vstřelili rychlé góly. Hráli jsme daleko více po zemi a kombinačně než v minulém utkání, z čehož vyplynuly další brankové příležitosti, které jsme neproměnili. Soupeř dokázal do poločasu vyrovnat po naších individuálních chybách. Ve druhém poločase jsme opět vstřelili dva rychlé góly a soupeře nepouštěli do větších akcí. V 76. minutě se skóre zastavilo na konečném výsledku 7:3. Soupeř nadále hrozil rychlými protiútoky, které jsme ale dokázali ubránit. My jsme se naopak snažili proniknout přes bránicí se val soupeře kolem pokutového území, ale již se nám nepodařilo zvýšit náskok. Příjemným překvapením utkání byl výkon Daniela Skoče a produktivita Ondřeje Segeta.

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo