Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 23.5.2010
4:1
(0:1)

Diváci: 0
FC Ostrava - Jih
Mrozek - Varga (80. Mašlej), Stanowski, Ševčík, Maryniok - Otisk (87. Sznapka), Gorniok, Zahatlan (47. Stračánek), Seget – Marek, Skoč (64. Mleziva)
Branky MFK OKD Karviná: 79. a 87. Marek, 49. Stanowski, 55. Skoč

Komentář

V prvním poločase jsme hráli především na soupeřově polovině a snažili se vstřelit úvodní gól. Ale nedokázali jsme překonat bránicí val protivníka, ať už přihrávkami za obranu, které byly většinou nepřesné, tak kombinací přes krajní prostory hřiště. Ostravští kontrovali rychlými a nebezpečnými protiútoky. Ti paradoxně využili individuální chyby Ševčíka a překonali našeho gólmana. V druhém poločase jsme vyrovnali rychlým gólem z přímého kopu Stanowským, a za šest minut vstřelil vedoucí gól Skoč. Poté soupeř přešel do ofenzívy, více běhal, zvýšil agresivitu, což nám dělalo jisté problémy, které jsme ustáli i díky našemu brankáři. Ve středu hřiště se nám otevřel prostor k přímočařejším protiútokům, čehož jsme využili ke vstřelení dalších dvou branek Jiřím Markem.
Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo