Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
FK Nový Jičín
sobota 29.5.2010
2:1
(1:0)

Diváci: 0
MFK Karviná
Mrozek – Varga (70. Žídek), Stanowski, Ševčík, Ochodek - Otisk (62. Mašlej), Mleziva, Stračánek, Seget – Marek, Skoč (33. Sznapka)
Branka MFK OKD Karviná: 84. Stračánek

Komentář

Utkání, které nepřineslo pěkný fotbal. Soupeř se spoléhal především na výškovou převahu, kterou měl v útoku i obraně. V prvním poločase to bylo o nakopávaných míčích, které jsme si dokázali pohlídat a soupeře nepustili před naši bránu. Jediné, z čeho nás soupeř dokázal ohrozit na rozměrově menším hřišti, byly autové vhazování a rohové kopy, ze kterého jsme také inkasovali první branku. My jsme v 1. poločase nedokázali jičínské přehrát středem hřiště, kde nám vázla mezihra a ani po stranách, kde jsme se nedokázali prosadit individuálně ani kombinačně. Útočníci měli zbytečný respekt z obránců soupeře, především Skoč, který nedokázal navázat na minulé kvalitní výkony. V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil až do 65. minuty, kdy rozhodčí odpískal penaltu po hereckém výkonu soupeře a ten ji proměnil. My jsme se začali více tlačit do "šestnáctky", a stáhli jsme hru na tři obránce. Přineslo nám to více rohových kopů, přímých kopů, jejichž realizace byla velmi chabá, ale paradoxně jsme z toho měli tři "gólovky", ale proměnili jsme pouze jednu. Soupeř měl po naší změně v rozestavení dvě brejkové situace, které zahodil. Myslím, že náš obraz hry ovlivnil svým výkonem Daniel Skoč a především Denis Otisk, který byl výkonem bezesporu přínosem, ale svým přístupem a chováním týmu uškodil.

Rozhovory Rozhovory
pá 16.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Dominik Holec

Naše jasná jednička mezi třemi tyčemi má sparťanskou minulost. Dominik Holec v týmu pražského giganta působil, a má tak detailní přehled. V rozhovoru, který se točil převážně okolo aktuálního mistra, však došla řeč i na polské angažmá v Rakówu Czestochowa či velikou zálibu, kterou má slovenský gólman v basketbalové NBA.

ne 4.2. | redakce

VIDEO: Tisková konference před startem jarní části F:L

Bezprostředně po generálce proběhla se sportovním ředitelem Lubomírem Vlkem a trenérem Jurajem Jarábkem tisková konference před startem jarní části. Kouč se v úvodu vrátil ke generálce, promluvil ke skladbě kádru, odchovanci Pavlu Kačorovi nebo o náročném začátku jara. Sportovní ředitel přiznal, že je zklamaný, že během pauzy se dovedl zrealizovat pouze jeden přestupový transfer a vysvětlil i důvody.

út 23.1. | redakce

Trenér Tomáš Červenka oceněn Fotbalovou asociací České republiky

Trenér mládeže Tomáš Červenka byl na začátku ledna na 22. Galavečeru NAŠEHO FOTBALU oceněn v kategorii Trenér roku mládež - muži. Na galavečerech neprofesionálního fotbalu Fotbalová asociace České republiky vždy oceňuje nejlepší trenéry a hráče mládežnického, dívčího, plážového fotbalu a futsalu za uplynulý rok.

út 16.1. | redakce

Pavel Kačor po prvním gólu za áčko: Říkal jsem si, ať hlavně trefím bránu

Odchovanec MFK polyká od začátku zimní přípravy tréninkové dávky s prvoligovým A-týmem, do toho musí ještě stíhat školu. Pavel Kačor má tak aktuálně napilno, ale určitě si nestěžuje. Odměna? Premiérový gól v dospělém fotbale...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo