Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 12.9.2010
3:2
(1:1)

Diváci: 0
FC Heřmanice Slezská
Pecha - Bizoň, Šiška, Dančík, Kupczak - Egri (70. Třaskalík), Galocz, Nowak, Bartoň (60. Otisk) - Skoč, Hankus (55. Owczarzy)

Branky MFK OKD Karviná: 75. a 79. Kupczak, 9. Šiška

Komentář

Utkání proti celku, jenž se pohybuje v dolních patrech tabulky. Ačkoli byli hosté o třídu horším týmem, dokázali s námi, co se týče branek, držet krok. Poprvé se skóre měnilo v 9. minutě, kdy se ve vápně prosadil Šiška - 1:0. Soupeř se téměř celý první poločas na nic nezmohl. To platilo až do 38. minuty, kdy se heřmanickému útočníkovi podařilo zpoza vápna přehodit našeho gólmana - 1:1. Od této chvíle jsme přestali hrát to, na co jsme zvyklí, a hra se vyrovnala. Dokázali jsme si vytvářet střelecké příležitosti, ale na jejich nevalné kvalitě se podepsala zbrklost a nepřesnost. Patnáct minut před vypršením základní hrací doby odpískal rozhodčí pokutový kop proti Heřmanicím. Míč si postavil kapitán Kupczak a chladnokrevně proměnil - 2:1. Stejný hráč o necelých pět minut později využil standardní situace a z dvaceti metrů pojistil vedení - 3:1. Soupeř se do konce utkání zmohl jen na snížení na 3:2. Podali jsme průměrný výkon, v útočné fázi nám scházela přesnost.
Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo