Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 26.9.2010
2:0
(1:0)

Diváci: 0
TJ Vítkov
Dočekal - Ochodek, Šiška, Dančík, Kupczak - Bartoň (62. Paduch), Galocz, Maljar (50. Owczarzy), Egri - Nowak (68. Třaskalík), Skoč (60. Hankus)

Branky MFK OKD Karviná: 44. Kupczak, 84. Owczarzy

Komentář

Souboj prvního týmu se čtvrtým zvládla naše osmnáctka úspěšně. Nebyl to však vůbec jednoduchý zápas. Soupeř byl kvalitní a hrál podobným herním stylem jako my. Hrálo se nahoru a dolů. Ze začátku to pro nás bylo trápení. Klukům činil potíže kluzký povrch a nepředvídatelný odskok míče. První branky jsme se dočkali až těsně před poločasovým hvizdem. K nařízenému přímému kopu z hranice velkého vápna se postavil Kupczak. Jeho zatočený míč přeletěl zeď a zapadl k levé tyčce hostující branky - 1:0. V druhém poločase jsme pak několikrát trefili brankovou konstrukci. Když pět minut před koncem zápasu zvýšil Owczarzy na 2:0, bylo rozhodnuto. Kluci předvedli spíš průměrný výkon.
Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo