Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 10.10.2010
0:0
(0:0)

Diváci: 0
ŠSK Bílovec
Pecha - Kaša (60. Šiška), Gorniok, Dančík, Kupczak - Seget, Maljar (72. Skoč), Bartoň, Ševčík (65. Galocz) - Nowak, Bilas (62. Owczarzy)

Komentář

Slunečné nedělní dopoledne přineslo lukrativní duel dvou aspirantů na postup do dorostenecké divize. Nebylo divu, že se oba celky snažily bodovat naplno a již před utkáním se dal očekávat vyrovnaný boj. Náš první domácí zápas, ve kterém se nám nepodařilo plně bodovat, jsme začali sebevědomě a byli jsme lepším týmem. Aktivním pressingem jsme nutili soupeře chybovat, a tak jsme se mohli dostávat ke střelám. Ty ale úspěch neslavily, protože létaly z velké dálky. Za zmínku stojí dalekonosná střela Kupczaka, která se zastavila až na spojnici tyče a břevna, a pokus Segeta, který z výhodné pozice netrefil ideálně míč. Ve druhé půli se hra vyrovnala a šance jsme si vytvářeli dost těžce. Gól mohl vstřelit Skoč, ale namísto jednoduchého zakončení hlavou volil střelu nohou. Z výsledku se tak mohou radovat spíše hosté.

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo