Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 24.10.2010
6:1
(5:1)

Diváci: 0
1. SC Staré Město
Nikiel - Kaša, Šiška, Dančík, Bizoň - Bartoň, Egri (45. Třaskalík), Galocz, Seget (45. Maljar) - Nowak (45. Owczarzy), Hankus
Branky MFK OKD Karviná: 7., 14. a 43. Nowak, 23. Dančík, 25. Seget, 80, Kaša

Komentář

Vzhledem k tomu, že soupeř měl do tohoto utkání na svém kontě pouze jedinou výhru, byly pro nás tři body takříkajíc povinností. Utkání se pro nás ale nezačalo vyvíjet ideálně. Již ve 3. minutě, po nedorozumění mezi stoperem Šiškou a brankářem Nikielem, jsme prohrávali 0:1. Tento nepříznivý stav však neměl dlouhého trvání. Během dvaceti minut jsme zápas otočili na 4:1 a těsně před koncem poločasu jsme vstřelili další gól. Ve druhém poločase jsme přidali ještě jednu branku na konečných 6:1. Kluci opět předvedli průměrný výkon. Dokázali se dostat k více než 40 - ti střelám. Důvodem, proč se nám nepodařilo vstřelit více branek, byla nepřesnost, v některých případech překombinovanost a v neposlední řadě taky celkem slušně chytající gólman.
Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo