Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 7.11.2010
0:4
(0:2)

Diváci: 0
Dolní Benešov
Nikiel - Kaša, Šiška, Dančík, Hankus - Bartoň, Maljar, Galocz, Owczarzy (70.Třaskalík) - Nowak, Skoč

Komentář

Z naší strany velmi nepovedený zápas. Začali jsme jako obvykle. Balón byl pod naší kontrolou a snažili jsme se oblehnout branku hostů. To se nám ale nedařilo. Obranná linie zachytávala každý míč směřující na naše zabíhající útočníky. Nedokázali jsme se dostávat do střeleckých pozic. Když už se to někomu povedlo, tak mířil vedle. Za celý zápas jsme jen 5x (!!!) trefili bránu. Zato soupeř vytěžil z minima maximum. Všechny góly jsme Benešovu darovali. Poprvé jsme inkasovali už ve 12. minutě, když jejich útočník proniknul až do malého vápna a střelou k bližší tyči otevřel skóre - 0:1. O tři minuty později zahrával Benešov přímý kop z bezmála čtyřiceti metrů. Střela obletěla všechny hráče, i brankáře - 0:2. Do konce poločasu jsme byli u míče častěji než hosté, ale nedařilo se nám prosazovat se. Ve druhém poločase se na klucích začala projevovat únava (k dispozici byl pouze jeden náhradník). Hřebíkem do rakve byla v 75. minutě další hrubá chyba brankáře Nikiela - 0:3. Soupeři se pak ještě podařilo přidat čtvrtý gól. Zápas jsme odehráli bez nasazení, veškeré herní činnosti našeho mužstva byly nedostačující.

Rozhovory Rozhovory
st 8.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Lukáš Budínský

Lukáš Budínský platí za jednoho z klíčových hráčů týmu. Na jaře se od něj bude čekat, že potáhne tým za návratem do nejvyšší soutěže. Před startem jara má zpět své oblíbené číslo dresu, vyhlíží duel proti svému kamarádovi Tomáši Wágnerovi a navíc se na začátku ledna zasnoubil…

so 21.1. | redakce

Jiří Ciupa à la Jack Grealish: Pauza byla dostačující

S brankářem a odchovancem MFK Jiřím Ciupou byla probrána dovolená, první týden přípravy i jeho nová image...

út 17.1. | redakce

Tomáš Hejdušek po prvním tréninku: Bylo vidět, že klukům kolektiv chyběl

Po skončení první společné tréninkové jednotky roku 2023 mluvil trenér Tomáš Hejdušek mimo jiné o pozitivním nastavení hráčů, plánu na tento týden, vysvětlil příchody nových tváří a zmínil také zařazení dvou dorostenců a dvou hráčů B-týmu do tréninkového procesu prvního týmu.

pá 6.1. | redakce

Lukáš Budínský: Zimní příprava budou galeje!

V podzimní části zasáhl Lukáš Budínský do devíti duelů a po návratu do karvinského dresu zapsal tři góly a tři asistence. Aktuálně si ještě užije poslední víkend a od začátku nového týdne začne společně s ostatními hráči pracovat na kondici - zatím ještě individuálně pod dohledem sporttesterů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo