Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Havířov B
neděle 19.9.2010
0:4
(0:3)

Diváci: 0
MFK Karviná
Mato - Frisch (70. Jastrzembski), Wenglorz, Šipula, Kloda - Siekiera (60. Onderka), Vala (44. Berešík), Uher, Šlampiak (65. Želonka) - Gabrysiak, Kolek (25. Sivák)

Branky MFK OKD Karviná: 18. a 69. Šlampiak, 25. a 28. Sivák

Komentář

I přes jednoznačný výsledek nemůžeme říci, že toto utkání bylo pro nás jednoduché... Narazili jsme na houževnatého soupeře, který bojoval do poslední minuty, a který měl možnost i dvakrát skórovat. V obou případech narazil na výborně chytajícího brankáře Mata, který šance soupeře zlikvidoval. V 1. poločase jsme byli aktivní, dobře jsme napadali a následně kombinovali. Ve druhé půli jsme se přizpůsobili hře Havířova a začali jsme míč zbytečně nakopávat. Na hřišti přibylo osobních soubojů a jeden z nich odnesl zraněním i náš obránce Šipula. Výsledný dojem z utkání je přijatelný, protože se postupně do hry zapojovali i další hráči z lavičky. Speciální pochvalu zaslouží již zmiňovaný brankář Mato, ze záložníků Uher a Šlampiak, a konečně výborně hrající Sivák.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná