Generální partner
Světlý režim
30. prosinec 1899

MFK Karviná

MFK Karviná
MFK Karviná
neděle 12.9.2010
6:0
(3:0)

Diváci: 0
FC Heřmanice Slezská
Mato (80. Švábik) - Frisch, Wenglorz, Šipula (65. Jastrzembski), Kloda, Siekiera, Derík (41. Vala), Uher, Šlampiak - Gabrysiak (80. Macko), Kolek (41. Sivák)

Branky MFK OKD Karviná: 5., 42. a 66. Uher, 16. Kloda, 36. Šlampiak, 50. Sivák

Komentář

V dnešním zápase jsme se velmi dobře vyrovnali se skutečností, že soupeř zůstal na vlastní polovině a bránil všemi hráči. Dobře jsme kombinovali, zbytečně jsme neztráceli míče, ale byli jsme často málo přímočaří a ještě méně efektivní v koncovce. I přes šest branek v síti soupeře si musíme objektivně přiznat, že naší největší slabinou byla koncovka. Jsem moc rád, že chlapci začínají chápat, že takové zápasy jsou od toho, aby si odzkoušeli všechny herní situace, které trénujeme i za cenu drobných neúspěchů. Chtěl bych pochválit defenzivní činnost celého družstva. Z jednotlivců mě dnes velice potěšil Siekiera, který neúnavně tvořil hru. Také Derík, jenž je výborný již 4. zápas, a Frisch, který byl důsledný a skvěle dirigoval družstvo.
Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná
×
Dnes v 15:00
FC Baník Ostrava
MFK Karviná