Generální partner
Světlý režim
19. únor 2011

Áčko si s chutí zastřílelo. Novému Jičínu vstřelilo 15 branek.

Doslova kanonádou skončilo předposlední přípravné střetnutí karvinských fotbalistů. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 0:15.
Nový Jičín
sobota 19.2.2011
0:15
(0:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pulen – Hoffmann, Mráz, Štajer (46. Horváth), Knötig – Ciku (46. Jursa), Gajdoš, Slončík (46. Milosavljev), Pavlík – Radzinevičius, Presl (46. Vrána)
Branky MFK OKD Karviná: Radzinevičius 4, Vrána 3, Slončík 2, Presl, Ciku, Gajdoš, Jursa, Horváth, vlastní

Komentář

V jednoznačnou záležitost se proměnil zápas s Novým Jičínem. Ačkoli domácí před utkáním prohlašovali, že chtějí Karvinou notně potrápit, realita byla úplně jiná. Na svého s chutí hrajícího soupeře evidentně nestačili a ten jim střílel jednu branku za druhou.

„Byla to jednoznačná záležitost. Ale i takové zápasy bývají k vidění. Potěšilo mě, že jsme dokázali vzadu udržet nulu. Příjemným zjištěním bylo, že jsme se neuspokojili po vstřelených gólech a hráli jsme naplno až do závěrečného hvizdu,“ říká spokojeně trenér Karel Kula.

Do listiny střelců se zapsalo hned osm hráčů. „Jde vidět, že si mužstvo věří. Doufám, že podobné výkony budeme podávat i v mistrovských zápasech. Dnes jsme svého soupeře předčili a branky padaly po nádherných kombinacích na jeden či dva doteky,“ usmívá se kouč Karviné Karel Kula.

Před našimi fotbalisty je již pouze jeden zápas. Generálku si odbudeme v sobotu 26. února v Olomouci, kde se střetneme s místním HFK.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo