Generální partner
Světlý režim
19. únor 2011

Áčko si s chutí zastřílelo. Novému Jičínu vstřelilo 15 branek.

Doslova kanonádou skončilo předposlední přípravné střetnutí karvinských fotbalistů. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 0:15.
FK Nový Jičín
sobota 19.2.2011
0:15
(0:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pulen – Hoffmann, Mráz, Štajer (46. Horváth), Knötig – Ciku (46. Jursa), Gajdoš, Slončík (46. Milosavljev), Pavlík – Radzinevičius, Presl (46. Vrána)
Branky MFK OKD Karviná: Radzinevičius 4, Vrána 3, Slončík 2, Presl, Ciku, Gajdoš, Jursa, Horváth, vlastní

Komentář

V jednoznačnou záležitost se proměnil zápas s Novým Jičínem. Ačkoli domácí před utkáním prohlašovali, že chtějí Karvinou notně potrápit, realita byla úplně jiná. Na svého s chutí hrajícího soupeře evidentně nestačili a ten jim střílel jednu branku za druhou.

„Byla to jednoznačná záležitost. Ale i takové zápasy bývají k vidění. Potěšilo mě, že jsme dokázali vzadu udržet nulu. Příjemným zjištěním bylo, že jsme se neuspokojili po vstřelených gólech a hráli jsme naplno až do závěrečného hvizdu,“ říká spokojeně trenér Karel Kula.

Do listiny střelců se zapsalo hned osm hráčů. „Jde vidět, že si mužstvo věří. Doufám, že podobné výkony budeme podávat i v mistrovských zápasech. Dnes jsme svého soupeře předčili a branky padaly po nádherných kombinacích na jeden či dva doteky,“ usmívá se kouč Karviné Karel Kula.

Před našimi fotbalisty je již pouze jeden zápas. Generálku si odbudeme v sobotu 26. února v Olomouci, kde se střetneme s místním HFK.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo