Generální partner
Světlý režim
19. únor 2011

Áčko si s chutí zastřílelo. Novému Jičínu vstřelilo 15 branek.

Doslova kanonádou skončilo předposlední přípravné střetnutí karvinských fotbalistů. Konečné skóre se zastavilo na výsledku 0:15.
Nový Jičín
sobota 19.2.2011
0:15
(0:5)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pulen – Hoffmann, Mráz, Štajer (46. Horváth), Knötig – Ciku (46. Jursa), Gajdoš, Slončík (46. Milosavljev), Pavlík – Radzinevičius, Presl (46. Vrána)
Branky MFK OKD Karviná: Radzinevičius 4, Vrána 3, Slončík 2, Presl, Ciku, Gajdoš, Jursa, Horváth, vlastní

Komentář

V jednoznačnou záležitost se proměnil zápas s Novým Jičínem. Ačkoli domácí před utkáním prohlašovali, že chtějí Karvinou notně potrápit, realita byla úplně jiná. Na svého s chutí hrajícího soupeře evidentně nestačili a ten jim střílel jednu branku za druhou.

„Byla to jednoznačná záležitost. Ale i takové zápasy bývají k vidění. Potěšilo mě, že jsme dokázali vzadu udržet nulu. Příjemným zjištěním bylo, že jsme se neuspokojili po vstřelených gólech a hráli jsme naplno až do závěrečného hvizdu,“ říká spokojeně trenér Karel Kula.

Do listiny střelců se zapsalo hned osm hráčů. „Jde vidět, že si mužstvo věří. Doufám, že podobné výkony budeme podávat i v mistrovských zápasech. Dnes jsme svého soupeře předčili a branky padaly po nádherných kombinacích na jeden či dva doteky,“ usmívá se kouč Karviné Karel Kula.

Před našimi fotbalisty je již pouze jeden zápas. Generálku si odbudeme v sobotu 26. února v Olomouci, kde se střetneme s místním HFK.

Rozhovory Rozhovory
pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

st 19.5. | redakce

Petr Bolek: Je tady velice slušná parta, myšlenky na konec kariéry jsem neměl

Dobrá pozitivní nálada bude v kabině dál. V minulém týdnu totiž podepsali nové smlouvy Petr Bolek s Michalem Papadopulosem. Zkušený gólman s věčně dobrou náladou je moc rád, že jeho kamarád si ještě o rok prodlouží úspěšnou kariéru – sám myšlenky na konec v hlavě nenosil.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo