Generální partner
Světlý režim
18. únor 2014

Dva rychlé góly rozhodly, Senec - Karviná 1:2

Výborný start do utkání zapříčinil rychlé dvoubrankové vedení. Senci se sice podařilo krátce po poločase z penalty snížit, ale to bylo všechno. Zápas nahoru dolů se musel líbit a Karvinští si tak na Slovensku připsali první vítězství.
ŠK SFM Senec
úterý 18.2.2014
1:2
(0:2)

Diváci: 0
MFK Karviná
Pindroch - Knötig, Ciku (Fiala), Vaněk, Kurušta (65. Juřena), Diaby, Hottek, Eismann, Cverna O., Jovanovič, Mikula.
Branky Karviné: 18. Diaby, 21. Eismann

Komentář

Svěřenci Josefa Mazury po dopoledním příjezdu do Sence nastoupili od tří hodin proti domácímu celku a nutno říct, že se jim zápas vydařil. Dvěma slepenými góly v rozmezí od 18. do 21. minuty odskočili domácím na dvougólový rozdíl.

Nejprve se po standardní situaci prosadila nová posila, útočník Karim Diaby a za tři minuty zvyšoval už na 2:0 Pavel Eismann. „Dali jsme dva rychlé góly, ale nemuselo zůstat jen u toho. Měli jsme i další šance po brejcích, ale ty zůstaly nevyužity,“ prohlásil po utkání trenér Mazura.

Začátek druhé půle si Karvinští trochu zkomplikovali, když po chybičce fauloval v pokutovém území Mihailo Jovanovič a domácí v 54. minutě snížili. Podle slov trenéra to však jeho tým nijak nepoznamenalo. „V průběhu druhé půle jsme měli šance na zvýšení náskoku, ale nedotáhli jsme je do konce. Celkově musím kluky pochválit. Především první půle se nám vydařila, byly tam velmi dobré věci,“ dodal karvinský trenér.

V pořadí druhé přípravné utkání absolvuje Karviná ve čtvrtek na stejném hřišti proti dalšímu celku z druhé slovenské ligy – Šamorínu. Hrát se bude za umělého osvětlení od 17:30 hodin.

Rozhovory Rozhovory
pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

st 19.5. | redakce

Petr Bolek: Je tady velice slušná parta, myšlenky na konec kariéry jsem neměl

Dobrá pozitivní nálada bude v kabině dál. V minulém týdnu totiž podepsali nové smlouvy Petr Bolek s Michalem Papadopulosem. Zkušený gólman s věčně dobrou náladou je moc rád, že jeho kamarád si ještě o rok prodlouží úspěšnou kariéru – sám myšlenky na konec v hlavě nenosil.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo