Generální partner
Světlý režim
25. únor 2012

Generálka na výbornou: MFK OKD Karviná - Lokomotiva Petrovice 5:1

V sobotu na umělé trávě na Kovoně sehráli fotbalisté A mužstva Karviné poslední přípravné utkání před startem jarní části druhé nejvyšší soutěže. Divizní Lokomotivu Petrovice porazili vysoko 5:1.
MFK Karviná
sobota 25.2.2012
5:1
(2:0)

Diváci: 120
Lokomotiva Petrovice
Paleček (46. Kafka) - Hrtánek (23. Perůtka), Motyčka (57. Cverna), Mráz, Hoffmann - Ciku, Jursa, Perůtka, Bartošák - Vrána (57. Bartozel, 71. Škahić), Presl
Branky: 4. a 89. Bartošák, 20. a 60. Ciku, 77. Cverna.

Komentář

Domácí Karviná neponechala nic náhodě a od prvních minut sevřela Petrovice před vlastní brankou. Ve 4. minutě otevřel skóre Bartošák, který udělal gólovou tečku za pěknou akcí. Obdobně se prosadil ve 20. minutě Ciku a zvýšil na 2:0 pro Karvinou. Převahu mohli svěřenci trenéra Kuly proměnit v další góly, ale slibné příležitosti zůstaly nevyužity.

Ve stejné režii byl i druhý poločas. Na Petrovice se valil jeden útok za druhým a bylo jen otázkou času, kdy obrana hostů kapituluje. Nakonec se tak stalo v 60. minutě, kdy se po centru Jursy prosadil hlavou na zadní tyči číhající Ciku. V 77. minutě vedla Karviná 4:0, z rohového kopu se trefil hlavou stoper Cverna.

Petrovice se dočkaly čestného úspěchu v 80. minutě, ale poslední slovo měl opět Městský fotbalový klub. Těsně před koncem utkání stanovil na konečných 5:1 svým druhým dnešním gólem Bartošák.

"Petrovice hrají divizi, takže ten rozdíl ve výkonnosti musel být znát. Jsme rád, že jsme dali rychlé góly a zahráli si s chutí. Hráči splnili všechny mé pokyny, s jejich výkonem jsem spokojen," řekl k utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná Karel Kula.

Karvinský kouč se vyjádřil k současnému stavu marodky. "Hrtánek měl problémy s přitahovačem a dnes si zranění obnovil. Snad to nebude nic vážného. Proti Třinci visí otazníky nad starty Vladaviće a Bolfa."

První jarní kolo sehraje MFK OKD Karviná na hřišti Třince v sobotu 3. března od 10:15.

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo