Generální partner
Světlý režim
26. květen 2012

Karviná na závěr sezóny remizovala

Smolné utkání odehráli fotbalisté MFK OKD Karviná na hřišti FK Čáslav. Karvinští pod vedením trenéra Kalivody doplatili na neproměněné šance a na závěr sezóny jen remizovali 0:0.
FK Čáslav
sobota 26.5.2012
0:0
(0:0)

Diváci: 272
MFK Karviná
Antošík - Káral, Špidlen, Rakovan (46. Čertík), Šturma, Duchnič, Mojdl, Szmek (68. Špičák), Prášil, Džafič, Němeček (29. Hejný).
Paleček - Hoffmann, Cverna, Mráz, Knötig - Ciku, Gonda, Jursa, Bartošák (81. Bartozel) - Mišinský (75. Juřena), Vrána
ŽK: 27. Rakovan, 86. Špidlen - 55. Mráz.
ČK: 65. Hejný.
Rozhodčí: Zeman - Pivko, Nádvorník.

Komentář

V tabulce soutěžního ročníku 2011/2012 obsadil MFK OKD Karviná konečné šesté místo s 43 body.

V dnešním utkání na půdě třinácté Čáslavi tahali Karvinští od úvodního hvizdu za delší konec, ale stejně jako v předešlých kolech vázla efektivita v zakončení. Největší šance Karviné si vypracovali Elvist Ciku a Lukáš Bartošák, ale oba po rohových kopech neuspěli.

Stejný obraz hry měl i druhý poločas, ale hráči MFK neměli ve vyložených příležitostech přesnou mušku. Tlak Karviné se zesílil po vyloučení domácího Hejného, ale když ani Gonda v 90. minutě neproměnil penaltu a Juřena z dorážky trestuhodně přestřelil, skončilo utkání 30. kola druhé ligy FK Čáslav - MFK OKD Karviná 0:0.

Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo