Generální partner
Světlý režim
29. říjen 2011

Karviná porazila Sezimovo Ústí 2:0

Vítězná série MFK OKD Karviná pokračuje. Ve 13. kole druhé nejvyšší soutěže karvinští fotbalisté porazili Spartak Sezimovo Ústí na jeho hřišti 2:0. Branky vítězů vsítili Mišinský a Bolf.
Sezimovo Ústí
sobota 29.10.2011
0:2
(0:1)

Diváci: 650
MFK Karviná
Berkovec - Rožboud, Ptáček, Ciferský, Kotrba - Kočí, Dobal, Charuza (79. Vukadinović), Šturma (60. Mach), Jasanský - Sklenář
Paleček - Hrtánek, Bolf, Mráz, Hoffmann - Ciku (90. Cverna), Motyčka, Mišinský, Milosavljev - Bartozel (72. Presl), Bartošák (81. Gonda)
Branky: 33. Mišinský, 69. Bolf
Rozhodčí: Býma, Santarius, Peřina

Komentář

Karviná jela na jih Čech v dobré náladě, svěřenci trenéra Karla Kuly v předchozích třech soutěžních duelech uhráli 7 bodů. Do sestavy se vrátil uzdravený kapitán René Bolf, karetní trest vypršel Martinu Motyčkovi. Naopak do utkání nezasáhl kvůli žlutým kartám Tomáš Jursa.

Poměrně bohatý na šance byl první poločas, dlouho se však hrálo bez branek. Domácí mužstvo se často uchylovalo k nakopávaným míčům, ale urostlá stoperská dvojice Mráz - Bolf většinu vzdušných soubojů vyhrála. Hostující Karviná sázela na rychlé protiútoky a jeden se ujal ve 33. minutě, nikým nehlídaný Mišinský se po centru z pravé strany hlavou prosadil - 0:1.

Na začátku druhého poločasu měl velkou příležitost Bartošák, který se uvolnil přes Dobala, ale na gólmana Berkovce nevyzrál. V 69. minutě se Karviná podruhé v zápase radovala, po rohovém kopu Bartošáka míč hlavou poslal do sítě Bolf - 0:2.

V 76. minutě Karviná mohla vést rozdílem třídy, ale po faulu Ptáčka na Presla neproměnil pokutový kop Ciku. Do závěrečného hvizdu si karvinští fotbalisté vedení pohlídali a ze Sezimova Ústí si odváží tři body za vítězství 2:0.

Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo