Generální partner
Světlý režim
15. duben 2012

Karviná veze z Varnsdorfu bod

Neporazitelnost Karviné pod novým trenérem Markem Kalivodou stále trvá. V utkání 23. kola druhé nejvyšší soutěže proti Varnsdorfu, vybojoval Městský fotbalový klub bod za remízu 1:1.
FK Varnsdorf
neděle 15.4.2012
1:1
(1:1)

Diváci: 650
MFK Karviná
Kovář - Breite, Pimpara, Cana, Martan (67. Volf), Melunovič (62. Hikspoors), Tvaroha, Hozda, Chod (85. Matejov), Rudnytskyy, Filip. Hlavní trenér: Zdenko Frťala.
Paleček - Hoffmann, Bolf, Mráz, Knötig - Bartozel (72. Ciku), Jursa, Motyčka, Bartošák - Gonda (89. Puškáč), Vrána (57. Presl).
Branky: 2. Breite - 20. Gonda.
Žluté karty: 48. Knötig, 51. Gonda.
Rozhodčí: Proske - Dobrovolný, Gallo.

Komentář

Nedělní utkání se hrálo za nepříznivého počasí. Oba týmy prokázaly před vzájemným soubojem dobrou formu. Domácí Varnsdorf nepoznal přemožitele ve čtyřech druholigových zápasech v řadě, Karviná ve třech.

Do sestavy MFK OKD Karviná se vrátil uzdravený Hoffmann. Místo zraněného Vladaviće dostal důvěru od první minuty Gonda.

Už ve 2. minutě se domácí Varnsdorf ujal vedení. Z levé strany centroval Hozda, obrana Karviné neuhlídala Breiteho a ten prudkou střelou rozvlnil síť. - 1:0.

S MFK inkasovaný gól nezacloumal. Naše mužstvo si vytvořilo územní převahu, kterou korunovalo vyrovnávající brankou. Aktivní Gonda se nadechl ke skvělému sólu, které zakončil lobem přes bezmocného Kováře - 1:1

Stejný herní obraz měly zbylé minuty prvního poločasu. Karvinští byli herně lepším mužstvem, ale slibné příležitosti nedokázali dotáhnout do úspěšného konce.

Po změně stran měl mírně navrch FK Varnsdorf, který hrozil především ze standardních situací. Obrana Karviné ale pracovala spolehlivě a měla velkou zásluhu na tom, že stav 1:1 vydržel až do závěrečného hvizdu.

MFK OKD Karviná si veze cenný bod z Varnsdorfu a zůstává na čtvrtém místě tabulky druhé nejvyšší soutěže.

Rozhovory Rozhovory
po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo