Generální partner
Světlý režim
9. květen 2012

Karvinští doma jen remizovali s Jihočechy

Fotbalisté Karviné opět prohospodařili nadějně rozehraný zápas a s jihočeským Táborskem jen remizovali.
MFK Karviná
středa 9.5.2012
1:1
(0:0)

Diváci: 985
Sezimovo Ústí
Paleček – Hrtánek, Hoffmann, Bolf, Knötig (26. Cverna) – Ciku, Vladavić, Savić, Jursa, Bartošák (82. Bartozel) – Juřena (55. Mišinský).
Branky: 66. Ciku – 78. Hric.
ŽK: Ciku, Cverna, Bartošák – Přeučil
Rozhodčí: Matějek – Peřina, Slavík

Komentář

Svěřenci trenéra Marka Kalivody nenavázali na herně slibné vystoupení ze Sokolova, bodům ale byli paradoxně blíž.

Ani jeden tým si v úvodní půli nevytvořil větší šanci. Děj se odehrával především mezi oběma šestnáctkami. „V poločase jsem hráčům zdůraznil, že musíme zrychlit hru, dokud soupeř není zformovaný. Jakmile zformovaný byl, měli jsme problém se do jeho vápna vůbec dostat. Hráči měli za úkol dávat více balonů do stran a přidat důraz v šestnáctce, protože v první půli vůbec nepomohli Vaškovi Juřenovi na hrotu. Buď balony směřovaly až za něho, anebo pokud nějaký balon Juřena vybojoval, jsme ho prohráli v osobním souboji, případně u něj nebyli včas,“ poznamenal trenér Kalivoda.

Dvacet minut to vypadalo, že jeho rady si hráči vzali k srdci. Výrazně přidali a Ciku dal vedoucí gól, čímž nasměroval Karvinou k vítězství. V poslední čtvrthodině už ale opět domácí zabředli do bídy prvního dějství a nakonec po další hloupé chybě inkasovali na konečných 1:1. „Takové góly pak mají za následek, že jsme všem k smíchu,“ ulevil si kouč Kalivoda.

zdroj: denik.cz

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo