Generální partner
Světlý režim
15. únor 2012

MFK OKD Karviná porazil 1. HFK Olomouc 3:2

Fotbalisté Karviné ve středečním přípravném utkání na Kovoně otočili nepříznivý vývoj proti třetiligové 1. HFK Olomouc. Po gólech Bartošáka, Bartozela a Hrtánka vyhráli 3:2.
MFK Karviná
středa 15.2.2012
3:2
(1:2)

Diváci: 80
1. HFK Olomouc
Hájek - Perůtka (46. Hrtánek), Mráz (55. Cverna), Motyčka, Hoffmann (55. Ciku) - Ciku (46. Bartozel), Jursa (46. Perůtka), Mišinský (46. Puškáč), Bartošák (46. Knötig) - Vladavić - Vrána.
Branky MFK OKD Karviná: 15. Bartošák, 48. Bartozel, 75. Hrtánek.

Komentář

Dvě branky ze standardních situací inkasovala Karviná v prvním poločase. "Začátek utkání jsme nechytli. Je pravda, že Olomouc standardky zahrávala dobře, ale nemůže se stát, aby byl hlavičkující protihráč volný. Je to pro nás varování, musíme na bránění standardních situací zapracovat," uvědomuje si trenér Karviné Kula. Branky do sítě Karviné padly ve 4. a 19. minutě.

V 15. minutě vyrovnal karvinský Lukáš Bartošák, když mu míč jako na zlatém podnose naservíroval Pavel Vrána. "V prvním poločase bylo na hřišti hodně sněhu, to se na našem výkonu podepsalo. Špatně se kombinovalo," poznamenal Karel Kula.

Krátce po změně stran, v 48. minutě, využil velkého závaru v pokutovém území HFK Olin Bartozel, který nadvakrát překonal hostujícího gólmana.

Druhý poločas byl v režii domácí Karviné. V 75. minutě se po rohovém kopu prosadil na zadní tyči Tomáš Hrtánek a rozhodl o našem vítězství 3:2. "Výsledek mohl být daleko příznivější, ale neproměnili jsme několik vyložených šancí. Posledních dvacet minut jsme kvůli zranění Vladaviće hráli v deseti, ale přesto jsme byli aktivnější. Prospěl nám lepší stav hrací plochy, po změně stran se daleko lépe kombinovalo," uzavřel hlavní trenér Karel Kula.

Rozhovory Rozhovory
po 1.7. | redakce

Rajmund Mikuš: EURO vyhraje Španělsko

Slovenský (spíš) záložník rozhodl sobotní duel ve Stonavě proti GKS Tychy. Po utkání mluvil o prvním týdnu přípravy, novém trenérském týmu, dovolené i evropském šampionátu.

so 22.6. | redakce

VIDEO: První rozhovor s novým koučem Martinem Hyským

Patnáctiminutové interview před zahájením letní přípravy s trenérem Martinem Hyským. Probráno bylo plno témat...

út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo