Generální partner
Světlý režim
5. září 2010

Plichta s nováčkem soutěže

Bezbrankovou remízu uhráli fotbalisté Karviné na půdě nováčka. Skvělou práci odvedla obrana zelenobílých, která domácí prakticky k ničemu nepustila.
Sezimovo Ústí
sobota 4.9.2010
0:0
(0:0)

Diváci: 680
MFK Karviná
Doležal - Rožboud, Nesvadba, Macháček, Čupr - Kočí (75. Barteska), Cíferský, Jasanský - Horka (62. Vaněček), Simr - Mach
Kafka – Jursa, Homola, Mihálik, Tchuř – Gonda (73. Slončík), Pavlík, Motyčka (46. Ciku), Knötig – Ficek – Mišinský (86. T. Zápotoka)

ŽK: Cíferský, Mach - Mišinský
Rozhodčí: Hrubeš - Večeřa, Dobrovolný

Komentář

A opět se projevila karvinská slabina – neproměňování šancí. Hned v té první se ocitl Mišinský, kličkou zamotal hlavu gólmanovi Doležalovi, ale střela z úhlu pouze rozvlnila boční síť.

Stejný hráč se pokoušel překonat Doležala o několik minut později. Jenže domácí brankář si na jeho dělovku počkal.

Poté se osmělili i hráči Spartaku a dvakrát zahrozili. Nejprve si naskočil na centr Simr a Kafka se svým zákrokem vytáhnul. A tvrdou ránu Rožbouda zastavilo až břevno.

Další domácí příležitosti zlikvidovala pozorná karvinská obrana v čele s Jiřím Homolou. Tomuto se úvodní střetnutí v zelenobílém dresu povedlo a je velkým příslibem pro další druholigové boje.

Druhou půli odstartovala zajímavá příležitost Gondy, jenže Doležal opětovně podržel svůj tým. Karvinští v této fázi zápasu svého soupeře přitlačili a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy padne první gól. Bohužel se tak nestalo.

Obrovská šance přišla až v závěru utkání, a opět byl u toho útočník MFK Vladimír Mišinský. A jak utkání načal, tak ho i zakončil – neúspěšnou střelou.

Po dvou porážkách si tak hráči Karviné připsali bod za remízu. Rozmnožit bodové konto budou chtít hned za týden.

V dalším kole se totiž střetnou s dalším nováčkem soutěže. Do Karviné přijede Slovan Varnsdorf. Utkání se odehraje v neděli 12. září od 16:00 hodin na Městském stadionu v Karviné – Ráji.

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo