Generální partner
Světlý režim
5. září 2010

Plichta s nováčkem soutěže

Bezbrankovou remízu uhráli fotbalisté Karviné na půdě nováčka. Skvělou práci odvedla obrana zelenobílých, která domácí prakticky k ničemu nepustila.
Sezimovo Ústí
sobota 4.9.2010
0:0
(0:0)

Diváci: 680
MFK Karviná
Doležal - Rožboud, Nesvadba, Macháček, Čupr - Kočí (75. Barteska), Cíferský, Jasanský - Horka (62. Vaněček), Simr - Mach
Kafka – Jursa, Homola, Mihálik, Tchuř – Gonda (73. Slončík), Pavlík, Motyčka (46. Ciku), Knötig – Ficek – Mišinský (86. T. Zápotoka)

ŽK: Cíferský, Mach - Mišinský
Rozhodčí: Hrubeš - Večeřa, Dobrovolný

Komentář

A opět se projevila karvinská slabina – neproměňování šancí. Hned v té první se ocitl Mišinský, kličkou zamotal hlavu gólmanovi Doležalovi, ale střela z úhlu pouze rozvlnila boční síť.

Stejný hráč se pokoušel překonat Doležala o několik minut později. Jenže domácí brankář si na jeho dělovku počkal.

Poté se osmělili i hráči Spartaku a dvakrát zahrozili. Nejprve si naskočil na centr Simr a Kafka se svým zákrokem vytáhnul. A tvrdou ránu Rožbouda zastavilo až břevno.

Další domácí příležitosti zlikvidovala pozorná karvinská obrana v čele s Jiřím Homolou. Tomuto se úvodní střetnutí v zelenobílém dresu povedlo a je velkým příslibem pro další druholigové boje.

Druhou půli odstartovala zajímavá příležitost Gondy, jenže Doležal opětovně podržel svůj tým. Karvinští v této fázi zápasu svého soupeře přitlačili a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy padne první gól. Bohužel se tak nestalo.

Obrovská šance přišla až v závěru utkání, a opět byl u toho útočník MFK Vladimír Mišinský. A jak utkání načal, tak ho i zakončil – neúspěšnou střelou.

Po dvou porážkách si tak hráči Karviné připsali bod za remízu. Rozmnožit bodové konto budou chtít hned za týden.

V dalším kole se totiž střetnou s dalším nováčkem soutěže. Do Karviné přijede Slovan Varnsdorf. Utkání se odehraje v neděli 12. září od 16:00 hodin na Městském stadionu v Karviné – Ráji.

Rozhovory Rozhovory
so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo