Generální partner
Světlý režim
1. březen 2014

Remíza s Hradcem Králové uzavřela zimní přípravu

V posledním přípravném utkání před startem jara remizovali Karvinští ve Slavoníně s Hradcem Králové bez branek 0:0.
MFK Karviná
sobota 1.3.2014
0:0
(0:0)

Diváci: 0
FC Hradec Králové
Pindroch – Knötig, Ciku (50. Fiala), Vaněk, Diaby, Mikula, Jovanovič, Hottek (75. Gonda), Koutný, Eismann (77. Svatonský), Holek (77. Juřena).
Koubek (46. Lindr) – Holeš (60. Kraják), Rolko (60. Plašil), Križko (60. Hovorka), Čermák (60. Poděbradský) – Malinský (55. Shejbal), Hable, Janoušek (60. Ptáček), Zelený (60. Halilovič) – Kulič (60. Schwarz), Vaněček (60. Dvořák).

Rozhodčí: Trávníček – Svoboda, Kondler

Komentář

Ve slavonínské sportaréně, kde své domácí zápasy I.B třídy Olomouckého kraje hraje Sokol Slavonín, byla k vidění vyrovnaná partie. A protože ani jeden z týmů nepálil do černého, tak zápas na přírodní trávě skončil bez branek.

V určitých pasážích hry měli „Votroci“ převahu, ale nijak efektivně ji nezužitkovali. „Malinko nám dělali problémy hráči okolo Marka Kuliče i samotný Marek. Měli převahu na míči, proto jsme my museli víc bojovat a zvládli jsme to,“ řekl trenér Josef Mazura. Šanci na vstřelení gólu měl Pavel Eismann, ale jeho střela po půl hodině zápasu minula bránu jen těsně.

Hradecký trenér Prokopec vyměnil po čtvrthodině druhé půle takřka celou sestavu, ale ani to Východočechům nepomohlo ke skórování. Karvinská obrana pracovala na zválcovaném trávníku na jedničku. Po hodině hry to z dálky zkoušel Holek, ale brankář Lindr byl připraven. A když v poslední akci zápasu byl hradeckému Dvořákovi odmáván ofsajd, bylo jasno. V generálce dvou účastníků Fotbalové národní ligy gól nepadl.

„S tím, že jsme neinkasovali, můžeme být spokojení. Ale směrem dopředu to nebylo nic extra. Ofenzivní činnost nebyla v tomto zápase dobrá. Holek i Diaby se snažili, ale tentokrát nebyli v šestnáctce soupeře vůbec nebezpeční,“ mračil se Mazura.

Rozhovory Rozhovory
pá 4.6. | redakce

Lubomír Vlk: Musíme zapracovat na zápasech doma, aby také fanoušci odcházeli spokojení

Po konci sezóny nemůže chybět rozhovor se sportovním ředitelem MFK Karviná Lubomírem Vlkem. V obsáhlém textu byla probrána spousta věcí od konečného umístění přes kádr, fanoušky, návrat trenéra Webera, nejpovedenější zápasy, výhled do budoucna či pochvala pro Ondru Lingra s Adrielem Ba Louou.

st 2.6. | redakce

Jozef Weber: Herc mě překvapil, Čmelík potvrdil svůj talent

Plno témat bylo bezprostředně po konci sezóny probráno s hlavním trenérem Jozefem Weberem. O čem všem mluvil pro klubový web?

út 1.6. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Šindelář

Věděli jste, že ač je třicetiletý stoper Martin Šindelář z Olomouce a považuje se za Olomoučáka, tak jako malý kluk začal s fotbalem na druhém konci republiky v Chebu? V rozhovoru také vysvětluje denní dojíždění, vzpomíná na svůj ligový debut či hodnotí právě končící sezónu…

st 19.5. | redakce

Petr Bolek: Je tady velice slušná parta, myšlenky na konec kariéry jsem neměl

Dobrá pozitivní nálada bude v kabině dál. V minulém týdnu totiž podepsali nové smlouvy Petr Bolek s Michalem Papadopulosem. Zkušený gólman s věčně dobrou náladou je moc rád, že jeho kamarád si ještě o rok prodlouží úspěšnou kariéru – sám myšlenky na konec v hlavě nenosil.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo