Generální partner
Světlý režim
1. březen 2014

Remíza s Hradcem Králové uzavřela zimní přípravu

V posledním přípravném utkání před startem jara remizovali Karvinští ve Slavoníně s Hradcem Králové bez branek 0:0.
MFK Karviná
sobota 1.3.2014
0:0
(0:0)

Diváci: 0
FC Hradec Králové
Pindroch – Knötig, Ciku (50. Fiala), Vaněk, Diaby, Mikula, Jovanovič, Hottek (75. Gonda), Koutný, Eismann (77. Svatonský), Holek (77. Juřena).
Koubek (46. Lindr) – Holeš (60. Kraják), Rolko (60. Plašil), Križko (60. Hovorka), Čermák (60. Poděbradský) – Malinský (55. Shejbal), Hable, Janoušek (60. Ptáček), Zelený (60. Halilovič) – Kulič (60. Schwarz), Vaněček (60. Dvořák).

Rozhodčí: Trávníček – Svoboda, Kondler

Komentář

Ve slavonínské sportaréně, kde své domácí zápasy I.B třídy Olomouckého kraje hraje Sokol Slavonín, byla k vidění vyrovnaná partie. A protože ani jeden z týmů nepálil do černého, tak zápas na přírodní trávě skončil bez branek.

V určitých pasážích hry měli „Votroci“ převahu, ale nijak efektivně ji nezužitkovali. „Malinko nám dělali problémy hráči okolo Marka Kuliče i samotný Marek. Měli převahu na míči, proto jsme my museli víc bojovat a zvládli jsme to,“ řekl trenér Josef Mazura. Šanci na vstřelení gólu měl Pavel Eismann, ale jeho střela po půl hodině zápasu minula bránu jen těsně.

Hradecký trenér Prokopec vyměnil po čtvrthodině druhé půle takřka celou sestavu, ale ani to Východočechům nepomohlo ke skórování. Karvinská obrana pracovala na zválcovaném trávníku na jedničku. Po hodině hry to z dálky zkoušel Holek, ale brankář Lindr byl připraven. A když v poslední akci zápasu byl hradeckému Dvořákovi odmáván ofsajd, bylo jasno. V generálce dvou účastníků Fotbalové národní ligy gól nepadl.

„S tím, že jsme neinkasovali, můžeme být spokojení. Ale směrem dopředu to nebylo nic extra. Ofenzivní činnost nebyla v tomto zápase dobrá. Holek i Diaby se snažili, ale tentokrát nebyli v šestnáctce soupeře vůbec nebezpeční,“ mračil se Mazura.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo