Série bez porážek skončila.

16.02.2010 | Redakce

Série bez porážek skončila. Karvinská série pěti zápasů bez porážky skončila. Naším přemožitelem se stal slovenský prvoligový celek FK Senica.

Přípr., úterý 16.2.2010
FK Senica - MFK Karviná  1:0  (0:0)
MFK Karviná:

1. poločas: Kafka – Liolios, Buryán, Suchý, Kostolani – Ficek, Pavlík, Mišinský, Ciku – Látal, Bajza

2. poločas: Kafka – Liolios, Buryán, Sczur, Hoffmann – Milosavljev, kostolani, Ficek, Látal – Pontus, Bajza

Počet diváků: 0

Pátý celek Corgoň ligy prověřil kvality Karviné. Ta rozhodně nezklamala a po vyrovnaném boji podlehla 1:0.

V prvním poločase byl náš tým fotbalovější. Jenomže herní převahu nedokázal zužitkovat. Chvíli před poločasovou přestávkou využili domácí zaváhání našich beků a ujali se vedení.

Druhý poločas moc fotbalové krásy nepobral. Svojí kvalitou zaostal za prvním poločasem. Hra se odehrávala mezi šestnáctkami bez výraznějších šancí. FK Senica si tak na své konto připsala cennou výhru, byť předvedená hra tomu neodpovídala.

K dalšímu zápasu pocestují karvinští fotbalisté do nedaleké Orlové. Utkání se uskuteční tento čtvrtek od 16:00 hodin na umělé trávě.

MFK OKD Karviná se na domácím hřišti představí v sobotu 20. února. K předposlednímu přípravnému utkání si pozvala polský celek z Gliwic. Začátek střetnutí je ve 13:00 hodin. Hraje se na umělé trávě Městského stadionu v Karviné – Ráji.

• ZMĚNA! Dvojzápas 29. června
dnes - Ke změně v plánu přípravných zápasech došlo uprostřed týdne. Místo avizovaného utkání s Frýdkem-Místek bude v sobotu 29.6. na řadě hned dvojitá porce zápasů - nejprve od 10:30 hodin s Vítkovicemi, odpoledne od 15 hodin s Popradem. Obě utkání se odehrají v Dolní Lutyni.

• Debakly dorostenců U18 & U16
včera - Dorostencům v Moravskoslezské dorostenecké lize hrubě nevyšla poslední utkání sezóny. V domácím prostředí obě kategorie vysoko prohrály se Zbrojovkou Brno - U18 1:7, U16 3:8.

• Změna v realizačním týmu
před 2 dny - Jedné změny doznal na startu letní přípravy realizační tým. Kondičního trenéra Marka Chrobáka nahradil Petr Horák. Rozhovor s novým kondičním koučem bude k přečtení v dalších dnech.

• Los nové sezóny ve středu
před 3 dny - Ve středu 19. června proběhne v Praze losovací aktiv, na kterém bude známo rozlosování FORTUNA:LIGY pro sezónu 2019/2020. Nová sezóna startuje v pátek 12. července.

• Středeční výsledky mládeže
12.6. - Opava-U18 1:0, Opava-U16 9:1, U13-Uničov 18:2, U12-Uničov 4:6, st.žáci B-Havířov 2:4, ml.žáci B-Havířov 6:3.

• Poslední utkání žáků
12.6. - Ve středu 12.6. uzavřou sezónu domácími zápasy mladší žáci a B žáci. Týmy U13 a U12 hostí na Kovoně Uničov (17:00). Starší B žáci (16:30) v areálu Městského stadionu v Karviné Ráji přivítají Havířov, po nich (od 18:15) nastoupí ještě mladší B žáci.

• VIDEO: Vyjížďka s Wágnerem
11.6. - Zástupci LFA pozvali na vyjížďku spojenou s rozhovorem hráče měsíce dubna Tomáše Wágnera. Na zajímavý rozhovor se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže z víkendu
9.6. - Kroměříž-U18 0:1, Kroměříž-U16 6:1, Krnov-st.žáci B 0:3, Krnov-ml.žáci B 0:6.