Generální partner
Světlý režim
7. říjen 2019

B-tým: Výhra „last minute" a posun do čela

Remízový zápas překlopil na svou stranu domácí tým po standardní situaci z nastaveného času, kdy se nadvakrát prosadil stoper Pavel Dreksa. Divize F tak má staronového lídra...
MFK Karviná B
neděle 6.10.2019
1:0
(0:0)

Diváci: 150
SK Jiskra Rýmařov
Neuman - Putyera, Dreksa, Hujo, Kaczmarczyk - Weber - Galuška, Vlachovský (62. Greguš), Seriš (62. Hejda), Puchel - Hladík.
Branka: 90. Dreksa
ŽK: Galuška - Kundrátek L., Kolísek
Rozhodčí: Laštuvka

Komentář

Na Kovoně byl k vidění oboustranně kvalitní duel, čemuž odpovídalo postavení týmů v tabulce. K druhému karvinskému béčku přijel vedoucí Rýmařov. Začátek byl opatrný z obou stran, ale postupně se hrálo nahoru dolů. V první půli měl největší šanci Michal Hladík, ale sólo neproměnil.


Ve druhém poločase přibylo šancí - Karvinští trefili tyč, hosté z Rýmařova také. Další šance zlikvidovali na obou stran dobří gólmani. Rozuzlení přišlo v nastaveném čase, kdy se po rohu nadvakrát prosadil Pavel Dreksa. Nejprve jeho zakončení kolenem gólman Rýmařova vyrazil, na dorážku už ovšem neměl.

V zajímavé a pohledném duelu tedy Karvinští zvítězili těsně 1:0 a vystřídali svého soupeře v čele tabulky.  

Ohlasy trenérů

Trenér Čestmír Kročil: „To byl zápas prvního s druhým, fotbal se musel líbit! Remízový zápas jsme nakonec přetavili ve vítězství a tři body. Chválím soupeře i naše borce – především ty áčkové, kteří se nad ránem vrátili z Prahy a šli ještě pomoct. Utkání spolu s kmenovými hráči odjezdili a nechybělo nasazení.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii