Generální partner
Světlý režim
28. říjen 2019

Další zbytečná ztráta béčka - remíza v Bruntálu

Odfláknutá první půlka stála svěřence Čestmíra Kročila tříbodový zisk z hřiště posledního Bruntálu! Utkání skončilo 2:2.
FC Slavoj Olympia Bruntál
neděle 27.10.2019
2:2
(2:0)

Diváci: 310
MFK Karviná B
Jaška – Krajčovič, Dohnálek, Horák (72. Vojtík), Galus – Blažek, Helebrand (62. Žatka), Kyselý, Lavrovič, Urban (14. Šanda) – Orság (90. Studený).
Neuman - Putyera (84. Motyčka), Mrózek, Hujo, Bielan - Weber - Hejda, Seriš (43. Wenglorz), Greguš (87. Ceniga), Puchel - Hladík.
Branky: 28. Dohnálek, 36. Horák - 46. Hejda, 53. Wenglorz
ŽK: Blažek, Vojtík - Putyera
Rozhodčí: Zapletal

Komentář

Další nepovedený zápas na hřišti soupeře má za sebou rezervní tým MFK. Po hrubě nevydařeném, čtrnáct dnů starém, utkání ve Frýdlantu nad Ostravicí, kde si rezerva připsala první porážku, to bylo jen o něco málo lepší na rozmezí Moravy a Slezska.

Během prvního poločasu nabral favorit dvou brankové manko, domácí se prosadili po standardních situacích. Jednou ještě orazítkovali tyč. Hosté vyprodukovali jednu střelu, kterou Puchel trefil protihráče a dvakrát se těsně před vápnem ukopli a z potenciální šance nebylo nic.

Po změně stran se začalo blýskat na lepší časy. Hned po zahájení druhé půle snížil dalekonosnou střelou Jakub Hejda, za dalších sedm minut šťastně zapadl centr Wojciecha Wenglorze do šibenice. Hosté byli na koni, tlačili se dopředu a často dostávali hráče Bruntálu pod tlak.

Jenže ofenzivě Karviné chyběla nápaditost, střelba i přesnost. Utkání proto skončilo remízou 2:2!   

Ohlasy trenérů

Trenér Čestmír Kročil: „Kluci soupeře v první půli hrubě podcenili. Odfláknutá úvodní pětačtyřicetiminutovka měla za následek dva inkasované góly po standardních situacích. Během osmi minut druhé půle jsme vyrovnali. Dál už jsme se jen trápili. Klukům to nešlo, nebyli si schopni pořádně přihrát. Zápas nám vůbec nevyšel.“

Rozhovory Rozhovory
út 4.8. | redakce

Jarábek: Času je málo, kádr budeme postupně doplňovat

V dobré náladě předstoupil Juraj Jarábek mezi novináře v úvodu první tréninkové jednotky, kterou vedl na tréninkovém hřišti v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

čt 30.7. | redakce

Lubomír Vlk: Osu týmu chceme ponechat, ze sezóny mám smíšené pocity!

Sportovní ředitel MFK Karviná bilancuje uplynulou sezónu a vyhlíží tu následující, která bude v mnoha směrech náročnější. Za velký úspěch považuje, že Karviná bude i pátou sezónu po sobě prvoligová. Vyjádřil se také k aktuální situace okolo Ondřeje Lingra...

po 27.7. | redakce

JURAJ JARÁBEK: Náš kosmopolitní tým chceme zúžit, nový formát soutěže se mi líbí

Po hektickém závěru FORTUNA:LIGY se hlavní trenér MFK Karviná Juraj Jarábek vrátil v myšlenkách ke svému listopadovému příchodu, k těžkému jaru poznamenaném koronavirem, fanouškům, novému formátu či konkrétně ke svým svěřencům. Zmínil také, na kterých postech potřebuje tým posílit…

út 21.7. | redakce

Marek Janečka: Sezóna trvá strašně dlouho, ale máme před sebou už jen dva obrovsky důležité zápasy

Kapitán Marek Janečka spolu s celým týmem vyhlíží konec této dlouhé sezóny. Ještě předtím, ale celý tým potřebuje zvládnout dva nejdůležitější zápasy sezóny 2019/2020. Karvinští musí pod sebou udržet jednoho z dvojice Opava nebo Příbram...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii