Generální partner
Světlý režim
5. říjen 2020

B-TÝM: Gólový koncert Zhelizka v derby znamená posun do čela tabulky

Derby dvou rezervních týmů jasné ovládla Karviná. Střední záložník Ivan Zhelizko vstřelil Třinci čtyři branky, celkově Karvinští vyhráli 5:1 a přeskočili dosud vedoucí Bohumín.
FK Fotbal Třinec B
neděle 4.10.2020
1:5
(0:3)

Diváci: 0
MFK Karviná B
Křepela – Lanc, Potůček, L. Maceček, Chloň – Cieslar, Dohnal – Niemczyk, Szotkowski, Hamrozi (71. Pilch) – D. Maceček.
Hrdlička (57. Foltyn) - Putyera, Stropek, Holiš, Bielan (52. Wenglorz) - Janečka (52. Buzek) - Kobza, Zhelizko, Hanousek (57. Věčorek), Kaczmarczyk - Vlachovský.
Branky: 78. Pilch - 10., 15., 39. a 50. Zhelizko, 55. Hanousek
ŽK: Kaczmarczyk (KAR.)
Rozhodčí: Šafrán

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Od samotného úvodu šlo o jednoznačnou záležitost. Terén byl hodně těžký, nedovolil nám kombinovat. Do toho i silný vítr. Ale vstřelili jsme dva rychlé a krásné góly, Ivan Zhelizko se trefil hned čtyřikrát, jednu trefu zaznamenal i Marek Hanousek. O přestávce jsem kluky nabádal, ať domácí nepodcení. Třinec na nás sice vletěl, ale přidali jsme další dva rychlé góly. Zbytek zápasu se dohrával a po jedné chybě jsme inkasovali. Ale to k tomu patří. Spokojenost, zasloužená výhra.“  

Rozhovory Rozhovory
st 7.4. | redakce

Ostrák o EURU: Konec ve skupině byl zklamáním, zároveň šlo o velkou zkušenost

Záložník Tomáš Ostrák se ve druhé polovině minulého týdne vrátil ze Slovinska, kde byl s reprezentační jednadvacítkou na mistrovství Evropy. Jak vnímal a hodnotil celý šampionát, který pro Čechy skončil už po základní skupině, borec reprezentující MFK Karviná?

st 31.3. | redakce

Jan Baránek: Už mi chyběl fotbalový adrenalin

Asistentem Jozefa Webera na lavičce MFK je Jan Baránek. V prvním rozhovoru přibližuje délku rozhodování, zda nabídku přijme, ale také náplň své práce. Rovněž chválí klubové zázemí a tréninkové možnosti.

ne 28.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Vlasiy Sinyavskiy

Velký sympaťák, estonský reprezentant Vlasiy Sinyavskiy, mluví plynně třemi jazyky (estonsky, rusky a anglicky). Rozhovor vznikal v ruštině a nový hráč MFK s číslem 99 na dresu prozradil mnoho zajímavostí…

čt 25.3. | redakce

Jozef Weber: Rozhodoval jsem se krátce, argumenty pro návrat byly jasné

Na středeční tiskové konferenci, která proběhla online, se probralo mnoho témat. O čem všem mluvil staronový kouč Jozef Weber?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo