Generální partner
Světlý režim
5. březen 2022

Béčko doma porazilo slovenskou Bánovou 3:1

Posílený rezervní tým o hráče áčka zdolal v dalším přípravném utkání účastníka 3. slovenské ligy o dva góly. V prvním poločase se prosadili Jakub Hejda a Rajmund Mikuš, v průběhu druhého poločasu uzavřel skóre Martin Vlachovský.
MFK Karviná B
sobota 5.3.2022
3:1
(2:0)
Městský stadion UT
Diváci: 0
TJ Jednota Bánová
I. pol.: Drobek - Hejda, Hrušovský, Stropek, Šehić - Jursa, Teplan - Mikuš, Vlachovský, Goj - Zych. II. pol. Łubik - Věčorek, Stropek, Dadak, Hujo - Buzek, Teplan - Mikuš, Vlachovský, Římanek - Zych.
Branky: Hejda, Mikuš, Vlachovský

Komentář

Trenér Marek Bielan: „V první půli jsme byli díky klukům z širšího kádru A-týmu silnější na míči. Po změně stran jsme prostřídali a v některých pasážích jsme měli problémy s míči za obranu od soupeře. Přičítám to nezkušenosti mladých hráčů, i když by to už měli zvládat. Bánová snížila z penalty, chvíli jsme se báli o výsledek, ale poslední čtvrthodina už zase patřila nám, hru jsme ovládli a vstřelili pojišťující třetí gól. Zasloužené vítězství.“

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná
×
Dnes v 17:00
1.FK Příbram
MFK Karviná