Generální partner
Světlý režim
26. březen 2021

Vítězná páteční příprava, Podbeskidzie BB-Karviná 0:1

Fotbalisté MFK s novým koučem Jozefem Weberem vycestovali v pátek do Polska, kde se dopoledne v Goslaw Sport Center (Wodzislaw_Slaski) utkali s týmem Ekstraklasy TS Podbeskidzie Bielsko-Biala. Zápas nabídl jeden gól, který dal Lukáš Bartošák!
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
pátek 26.3.2021
0:1
(0:1)
Goslaw Sport Center
Diváci: 0
MFK Karviná
Ciupa (Neuman) - Haša, Janečka, Smékal, Herc, Qose, Leonardo Pereira, Jean Mangabeira, Bartošák, Holzer, Bielan, Šindelář, Mazáň, Mikuš, Čmelík, Smrž.
Branka: 16. Bartošák

Komentář

Známé tváře v dresu soupeře (Milan Rundić, Gergö Kocsis či Marco Túlio) nastoupily do utkání proti MFK. Bývalý hráč Teplic, fanoušky dobře známý Jakub Hora, zůstal pouze v civilu. Na kvalitně připraveném trávníku za příjemného jarního počasí to byl boj, který nakonec rozhodl jediný gól zkraje utkání. 

Karvinští začali výborně, během prvních deseti minut měl dvě šance Kristi Qose, kterého však v obou případech vychytal gólman polského týmu. V šestnácté minutě udeřilo, střelu Lukáše Bartošáka tečoval jeden z hráčů soupeře tak, že gólman byl bezmocný. 

Polský tým hrozil výhradně z dálky a z centrovaných míčů – se vším si Jiří Ciupa poradil včetně zakryté pumelice, kterou viděl až na poslední chvíli.

Druhý poločas patřil opticky Podbeskidzie, ale že by hráči tohoto klubu měli nějakou vyloženou tutovou šanci? To zase ne. Karvinští se sice už hůře prosazovali směrem do ofenzivy, ale vítězství si nakonec nenechali vzít. 


Ohlasy trenérů

Trenér Jozef Weber: „Byl to pro nás poznávací zápas, chtěl jsem vidět ty hráče, které jsem měl k dispozici. Každopádně výhra nás těší, fotbal přeci hrajeme pro to, abychom vyhrávali.“

Rozhovory Rozhovory
ne 5.9. | redakce

Marco Túlio: Eduardo mi téměř denně volal

Fanoušci mohli Brazilce Marca Túlia prozatím vidět pouze v jednom soutěžním utkání! Hráč s číslem 8 už je však zdravotně v pořádku a stihl s menším zpožděním odpovědět na několik otázek ve svém novém působišti...

st 1.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Matěj Jurásek

Odchovanec MFK Karviná Matěj Jurásek patří Slavii, proto v dnešním utkání nesmí po dohodě klubů nastoupit. Přinášíme vám tedy aspoň s mladým a nadějným rychlostním typem fotbalisty obsáhlejší rozhovor, kde vzpomíná na začátky v Praze, ale i na žákovskou ligu tady v Karviné, kde v jedné sezóně dokázal nastřílet 47 gólů!

čt 19.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Petr Buchta

Obránce Petr Buchta se může od minulého týdne pyšnit tím, že má na svém kontě dvě stovky prvoligových startů. Nejen o tom, ale i o Zbrojovce, Jihlavě či fair play gestu Michala Papadopulose z minulé sezóny, kdy oblékal dres Zlína, promluvil v tomto rozhovoru…

út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná
×
Dnes v 16:00
SK Dynamo Č. Budějovice
MFK Karviná