Mlade talenty

Městský stadion

Adresa: Městský stadion, ul. U hřiště
734 01 Karviná – Ráj
Mapa: zobrazit na mapě
Kapacita: 8 000 diváků (z toho 904 míst k sezení na hlavní tribuně)
Rozměry hrací plochy: 105 x 68 m

Jak se k nám dostanete

Ze směru od Českého Těšína: Při vjezdu do Karviné přejedete most přes řeku Olši, na kruhovém objezdu se dáte hned vpravo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu znovu vpravo. Po 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadionu.

Ze směru od Ostravy: Při vjezdu do Karviné pokračujete stále po hlavní silnici, která vás po několika kilometrech přivede ke kruhovému objezdu u Tesca. Na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu vpravo. Po dalších 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadiónu.

Z vlakového nádraží: Linka č. 514 - zastávka Karviná - Ráj, sídliště. Linka č. 512, 513 a 520 - zastávka Karviná - Ráj, nemocnice. Linka č. 516 a 519 - zastávka Tesco.

Týmy

V areálu Městského fotbalového stadiónu v Karviné-Ráji hrají své zápasy tyto týmy: A tým mužů a B tým mužů. Na umělé trávě nad tenisovými kurty hrají své zápasy starší žáci C a mladší žáci C.

Fotogalerie

• E-shop dva dny mimo provoz
včera - Z technických důvodů nebude možné ve čtvrtek 30. června a v pátek 1. července provádět objednávky.

• V úterý i na youtube
před 2 dny - Hned ze dvou možností výběru budou mít nejen karvinští fandové, kteří budou chtít vidět nováčka první ligy v akci - tradičně na onlajnech nebo díky streamu soupeře i na youtube.

• S Dunajskou Stredou v 17 hodin
22.6. - Úterní přípravný duel ve Staškově proti Dunajské Stredě už zná čas výkopu. Ve slovenské obci nedaleko Čadce se začne v úterý 28. června v 17 hodin.

• První zprávy o akademii
19.6. - Krajská fotbalová akademie, která začne začátkem nového školního roku v Karviné oficiálně fungovat, nabrala ve středu a ve čtvrtek (15. a 16.6.) své první členy. Více informací ZDE

• Puri si zahrál proti CR7
17.6. - Dva dny před zahájením Eura si Portugalci pozvali do Lisabonu Estonsko. Karvinský záložník Sander Puri odehrál 86 minut v základní sestavě i proti hvězdnému Cristianu Ronaldovi. Estonci dostali výprask 0:7, Ronaldo vstřelil během první půle dva góly. Na začátku června pak Estonci porazili 2:0 Andoru a remizovali s Lotyšskem. Do těchto utkání Puri zasáhl pouze jako střídající hráč.

• Další cena pro Jozefa Webera
15.6. - Karvinský kouč byl Ligovou fotbalovou asociací vyhlášen Trenérem měsíce května ve FNL. Volba byla poměrně snadná, jelikož právě on dovedl Karvinou k postupu do nejvyšší soutěže, navíc v květnu karvinský tým vyhrál v Hradci Králové i Ústí nad Labem. Více informací ZDE. Rozhovor a fotky z předání trofeje přineseme v příštím týdnu.

• Poslední výsledky mládeže
12.6. - Mladším dorostencům, mladším žákům a B žákům už také skončila sezóna - ve čtvrtek, pátek a v neděli měly tyto kategorie na programu závěrečné zápasy! Zbrojovka Brno-U17 7:1, Zbrojovka Brno-U16 1:0, FM-U13 16:3, FM-U12 24:0, st.žáci B-Český Těšín 5:1, ml.žáci B-Český Těšín 2:2.

• Porážky ml.dorstenců na závěr
10.6. - Už ve čtvrtek zakončily sezónu oba týmy mladších dorostenců. Sedmnáctka schytala debakl na půdě Zbrojovky Brno 1:7, šestnáctka prohrála těsně 0:1.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Bowling
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2016
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 

Generální partner

OKD, a.s.
 

Hlavní partneři

Veolia
 
adidas
 

Oficiální partneři

Stes, a.s.
 
Statutární město Karviná
 
Moravskoslezský Kraj

 

Oficiální přepravce

ČSAD Karviná a.s.