Mlade talenty

Městský stadion

Adresa: Městský stadion, U hřiště 1700
734 01 Karviná – Ráj
Mapa: zobrazit na mapě
Kapacita: 4833 diváků
Rozměry hrací plochy: 105 x 68 m

Jak se k nám dostanete

Ze směru od Českého Těšína: Při vjezdu do Karviné přejedete most přes řeku Olši, na kruhovém objezdu se dáte hned vpravo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu znovu vpravo. Po 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadionu.

Ze směru od Ostravy: Při vjezdu do Karviné pokračujete stále po hlavní silnici, která vás po několika kilometrech přivede ke kruhovému objezdu u Tesca. Na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu vpravo. Po dalších 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadiónu.

Z vlakového nádraží: Linka č. 514 - zastávka Karviná - Ráj, sídliště. Linka č. 512, 513 a 520 - zastávka Karviná - Ráj, nemocnice. Linka č. 516 a 519 - zastávka Tesco.

Týmy

V areálu nově zrekonstruovaného Městského stadionu v Karviné-Ráji hraje své zápasy ePojisteni.cz ligy A-tým mužů. Na sousedním druhém travnatém hřišti a umělé trávě nad tenisovými kurty probíhají tréninkové jednotky zejména mládežnických týmů MFK Karviná a mistrovské zápasy mladších žáků U13 a U12.

Fotogalerie

• Los MOL Cupu v úterý
včera - 30. srpna ve 13 hodin začíná los 3. kola letošního MOL Cupu. V osudí bude 32 klubů, z těch prvoligových schází jen Teplice a Příbram.

• Repre U17: dvě výhry s Maltou
před 2 dny - Reprezentační sedmnáctka i s Kristiánem Kaczmarczykem má za sebou dvojutkání s Maltou. Výsledky? 2:0 a 6:1 pro naše reprezentanty. Kristián odehrál v základní sestavě celý první zápas, v tom druhém se na hřiště nepodíval.

• Místa do Zlína ještě jsou
před 3 dny - Posledních 22 míst zbývá v autobuse, který fandy doveze na zlínskou Letnou. V pátek od 9 do 16:30 hodin bude zbývající počet míst k prodeji opět na sekretariátu na Kovoně.

• Celé utkání v základní sestavě
24.8. - Kristián Kaczmarczyk odehrál v úterý v Kyjově celý zápas za reprezentační sedmnáctku, která zdolala v prvním ze dvou přípravných utkání Maltu 2:0.

• Debakl se Sigmou 0:5
24.8. - Starší dorostenci prohráli v domácím prostředí s Hanáky vysoko 0:5, když se bohužel nevyvarovali individuálních chyb!

• Prostějov odjel s deseti góly
23.8. - Starší žáci si v dohrávkách prvního kola poradili na Bažantnici s Prostějovem poměrně hladce - patnáctka vyhrála 5:1, čtrnáctka 5:2.

• Junioři s Dynamem od 15 hod.
23.8. - Pondělní domácí zápas karvinské juniorky začne o půl hodiny později než bylo původně plánováno - důvodem posunu je přímý internetový přenos. Nový začátek zápasu s Českými Budějovicemi tak je v 15 hodin.

• Dohrávky s Prostějovem
22.8. - Starší žáci U15 a U14 čekají v úterý dohrávky 1. kola. Patnáctka hostí na Bažantnici Prostějov od 15 hodin, čtrnáctka od 16:45 hodin.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Bowling
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2016
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 

Hlavní partneři

OKD, a.s.
 
Veolia
 
adidas
 

Oficiální partneři

Stes, a.s.
 
Statutární město Karviná
 
Moravskoslezský Kraj