Mlade talenty

Městský stadion

Adresa: Městský stadion, U Hřiště 1700/2
734 01 Karviná – Ráj
Mapa: zobrazit na mapě
Kapacita: 4833 diváků
Rozměry hrací plochy: 105 x 68 m

Jak se k nám dostanete

Ze směru od Českého Těšína: Při vjezdu do Karviné přejedete most přes řeku Olši, na kruhovém objezdu se dáte hned vpravo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu znovu vpravo. Po 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadionu.

Ze směru od Ostravy: Při vjezdu do Karviné pokračujete stále po hlavní silnici, která vás po několika kilometrech přivede ke kruhovému objezdu u Tesca. Na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po 30 metrech na malém kruhovém objezdu vpravo. Po dalších 150 metrech odbočíte vlevo k fotbalovému stadiónu.

Z vlakového nádraží: Linka č. 514 - zastávka Karviná - Ráj, sídliště. Linka č. 512, 513 a 520 - zastávka Karviná - Ráj, nemocnice. Linka č. 516 a 519 - zastávka Tesco.

Týmy

V areálu nově zrekonstruovaného Městského stadionu v Karviné-Ráji hraje své zápasy ePojisteni.cz ligy A-tým mužů. Na sousedním druhém travnatém hřišti a umělé trávě nad tenisovými kurty probíhají tréninkové jednotky zejména mládežnických týmů MFK Karviná a mistrovské zápasy mladších žáků U13 a U12.

Fotogalerie

• Halový turnaj U13 na Kovoně
včera - V neděli proběhne v hale Kovona žákovský halový turnaj pro kategorie U13. Začátek je v 8:30.

• Repre: Holzer opět v základu
před 2 dny - Také ve čtvrtém reprezentačním utkání v kariéře odehrál Jan Holzer na levém beku celý zápas. Ve čtvrteční odvetě reprezentační šestnáctka podlehla Holanďanům 2:3!

• Reportáž z nemocnice
před 3 dny - Karvinská TV Polar nechyběla při středeční návštěvě fotbalistů na dětském oddělení NsP Karviná-Ráj. Na reportáž se můžete podívat ZDE.

• První várka předprodeje permic
před 3 dny - Ve čtvrtek a pátek v časech 15-18 hodin mají majitelé permanentek z podzimu první dvě možnosti si je vyměnit za novou na jarní část. Kdo využil jejího objednání, tak se bude vydávat u pultíku ve VIP vstupu. Kdo ze stávajících permanentkářů chce dorazit osobně vyměnit permici "kus za kus", tak právě pro ně jsou připraveny tři pokladny ve vstupu na tribunu A,B.

• Holzer u prohry v Holandsku
6.12. - Celý zápas na levé straně obrany odehrál v úterý za reprezentační šestnáctku Jan Holzer. Domácí Holanďané vyhráli zaslouženě i díky gólu z první půle 1:0.

• U13: Páté místo v Púchově
5.12. - Tým vedený Tomášem Červenkou obsadil v sobotu na Slovensku páté místo a rozhodně se v solidní konkurenci neztratil. O vyrovnanosti turnaje svědčí fakt, že stačilo porazit Žilinu a Karviná by brala bronz. Mladší žáci porazili Inter Bratislava a Púchov, nestačili pak na Nitru, Zlín, Trnavu a Žilinu.

• Sestřih zápasu v Brně
4.12. - iSport.cz nabízí SESTŘIH sobotního utkání, které skončilo remízou 1:1. Získaný bod znamená přezimování na sedmém místě tabulky s jednadvaceti získanými body, což je na nováčka výborný výsledek.

• V nominaci repre U16 i Holzer
1.12. - Jan Holzer byl opět nominován na reprezentační akci - tentokrát na dvě přípravná utkání v Holandsku proti domácím "Oranjes"! Reprezentace do 16 let se v Praze sejde v neděli 4. prosince a zápasy jsou na programu 6. a 8. prosince (v Assenu)

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2016
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt