Generální partner
Světlý režim
2. říjen 2011

Karel Kula: Nejhorší výkon v této sezoně

Varnsdorf zaskočil Karvinou a odvezl si z hornického města tři body za vítězství 1:0. Oba trenéři se po utkání k výkonu svých svěřenců vyjádřili. Domácí kouč Karel Kula byl samozřejmě nespokojen.

Hlavní trenér Karviné Karel Kula měl hráčům po prohraném utkání proti Varnsdorfu co vytknout. "Nehráli jsme naší typickou kombinační hru, kazili jsme přihrávky a prohrávali osobní souboje, které vedly k nepříjemným brejkům Varnsdorfu," uvedl trenér Kula.

"Podali jsme nejhorší výkon v této sezoně. Na hřišti nebyl nikdo, kdo by chtěl hru nějak zvednout. Byli jsme bojácní, po zisku míče jsme přihrávali dozadu a často se uchylovali ke zbytečným nákopům. Varnsdorf si za to, co tady předvedl, zasloužil vyhrát," dodal karvinský kouč.

Karel Kula už vyhlíží příští druholigové kolo proti Mostu. "Věřím, že jsme měli jen špatný den. Most je rovněž nepříjemný soupeř, který tady nemá co ztratit. Ale my nezdar proti Varnsdorfu musíme za každou cenu napravit. Herní projev musí být mnohem lepší," řekl Karel Kula.

Trenér Varnsdorfu Pavel Hradiský měl důvod ke spokojenosti. "Chtěli jsme hrát aktivně, využívat rychlá křídla a pohlídat si standardní situace Karviné. Jsem rád, že se nám to povedlo. Po změně stran jsme očekávali karvinský tlak, který svým způsobem přišel. Škoda, že jsme z protiútoků nepřidali další branku. Ale uhráli jsme velmi cenné vítězství, připisujeme si důležité tři body."

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii