Generální partner
Světlý režim
1. květen 2017

Jan Kalabiška: Záchrana? Nyní už asi ano!

Velmi dobré utkání odehrál levý záložník Jana Kalabiška. Svůj výkon korunoval gólem a přihrávkou. Nejprve on dorážel po pobídce od svého parťáka Tomáše Wágnera, v samotném závěru si to oba prohodili.

Honzo, zhodnoťte, prosím, utkání s Hradcem Králové.
Obrovský těžký zápas, hosté hráli fakt dobře, až mě to trochu překvapilo. Přestože jsme šli poměrně brzy do dvoubrankového vedení. Sami jsme si to pak zkomplikovali. Ale nesložili jsme se, ukázali charakter a nakonec vstřelili další dva góly, na které Hradec už neodpověděl.

V lize jste vyhráli po pěti zápasech. Je to úleva?

Obrovská! Vyhrát jsme už potřebovali a naštěstí se to povedlo. Nutno říct, že jsme měli i kus štěstí a šli jsme tomu víc naproti.

Krátce před prvním gólem jste přežili tutovku hostujícího Trubače, který šel sám na brankáře Laštůvku. Považujete tento okamžik za klíčový v celém zápase?
Klíčový asi ne. Bylo by poměrně dost času s utkáním něco udělat. Podle mě byl klíčem k výhře ten můj gól na 3:2 (úsměv).Přehoupli jste se přes magických třicet bodů, které obvykle znamenají záchranu. Máte jich dvaatřicet, je to takříkajíc hotové?
Myslím, že nyní už asi ano.  Týmy ze dna tabulky by musely všechno vyhrát, my všechno prohrát a ještě to by jim možná nestačilo. Já to beru jako hotovou věc a jsem rád, že budeme hrát ligu i v další sezóně. Ovšem sezóna ještě nekončí, čekají nás závěrečná čtyři kola, ve kterých budeme chtít posbírat co nejvíc bodů.Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii