Generální partner
Světlý režim
21. květen 2017

Budínský: Lidé v Ďolíčku umí hráče vybláznit

Rozporuplné pocity měl po utkání ve "svém" Ďolíčku záložník Lukáš Budínský. Na jednu stranu byl rád, že se vrátil na trávník, kde toho spoustu zažil, ale výsledek zápasu jej vůbec netěšil.
Návrat do Ďolíčku jste si asi představoval trochu jinak, že ano?
Jasně! Prohrálo, není to moc příjemné. První poločas nám nevyšel, sice jsme měli víc míč v držení, ale my jsme snad nevystřelili na bránu. Chyběla nám odvaha, rychlost a z toho pramenily ty dvě trefy Bohemky.

Ovšem druhý poločas už byl mnohem lepší.
Nějaké náznaky zlepšení tam asi byly. V šatně jsme si pár věcí řekli a bylo to vidět. Ale taky musíme uznat, že Bohemka se po změně stran zatáhla, měla náskok a hlídala si to až do konce.

Proč jsou první poločasy venkovních utkání z vaší strany tak špatné?
Těžko říct, fakt nevím.  

Domácí fanoušci na vás nezapomněli, po zápase vás spolu s Honzou Moravcem vytleskali a skandovali vaše jména. Potěšilo vás to?
Jo, bylo to super. Nezapomněli na nás, byli jsme rádi. Atmosféra tady byla vždycky skvělá. Lidi tady umí hráče vybláznit a třeba i dneska to bylo na domácích vidět. Vletěli na nás, byli důraznější a vyhráli zaslouženě. 

Do konce sezóny zbývá poslední zápas, za týden hostíte doma Jablonec. Asi by to chtělo se rozloučit vítězstvím, že?
Rádi bychom se na dovolenou vydali po zisku tří bodů. Určitě budeme chtít vyhrát pro naše fandy a příjemně se rozloučit se sezónou.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.