Mlade talenty

První zápas, v Dětmarovicích s Baníkem

23.06.2017 | redakce
 

První zápas, v Dětmarovicích s Baníkem Zápasem proti nováčkovi nejvyšší soutěže odstartují svěřenci Jozefa Webera sérii letních přípravných utkání. Oba týmy dají především šanci testovaným hráčům. Zápas začíná na stadionu v Dětmarovicích v sobotu od 11 hodin.

 

Z fanouškovského pohledu očekávaný vrchol přípravy přichází už na konci prvního týdne. Oba kluby se svědomitě připravují na nový soutěžní ročník HET ligy od pondělí. „Kluci makají naplno. Mají toho určitě dost, navíc panují tropické teploty, o to je to pro ně složitější,“ uvedl asistent trenéra Josef Mucha.

Karvinští trenéři dají v sobotu příležitost především testovaným hráčům, těch je v kádru aktuálně šest – stoper Martin Dobrotka, záložník Filip Hlúpik, defenzivní záložník Dino Bajric z Kaiserslauternu, krajní záložník Pavel Pilík z Příbrami či dvojice Ricardo Pina a Eric Ramirez z Venezuely.

Pina operuje na pozici středního záložníka, Ramirez je útočník. „Tyto hráče samozřejmě doplníme o některé naše kmenové. Určitě ale nebudou hrát všichni,“ předeslal Mucha. A je to logické, trenéři společně s vedením klubu potřebují vidět testované hráče během zápasu a nikoliv pouze na tréninku.

Ostravský Baník na tom bude asi podobně. Nový trenér Radim Kučera, který přišel před startem přípravy ze Znojma, by ale rád podle svých slov viděl všechny hráče v akci, protože se s nimi stále seznamuje. Největší hvězda Baníku, útočník Milan Baroš, do utkání téměř jistě nezasáhne, protože v rozhovoru po svém třetím návratu do mateřského klubu prohlásil, že se k týmu připojí na začátku příštího týdne.

Přípravné utkání MFK Karviná – FC Baník Ostrava začíná na stadionu SK Dětmarovice v sobotu 24. června v 11 hodin. Důležité informace pro fanoušky včetně ceny vstupného najdete ZDE v článku, který byl zveřejněn ve čtvrtek.   

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem