Mlade talenty

Prohrát jsme nechtěli, řekl dvougólový střelec

29.06.2017 | redakce
 

Prohrát jsme nechtěli, řekl dvougólový střelec Forma mu zůstala. Filip Panák odehrál ve středu celé utkání proti Cracovii Kraków, blýskl se dvěma góly a byl asi nejlepším hráčem na hřišti.

 

Karvinští hráči pomalu končí druhý týden přípravy a mají toho dost. Fyzicky náročné dvoufázové tréninkové dávky proložené zápasy se projevují, ale všichni se s tím perou statečně. „O výsledek šlo i nešlo. Samozřejmě jsme nechtěli prohrát, ale důležitější bylo se zaměřit na některé věci, které jsme si chtěli v zápase vyzkoušet. Podle mě tam byly lepší i horší pasáže. Ty horší přičítám únavě,“ řekl po zápase Filip Panák.

Jednadvacetiletého borce poslal trenér Weber do stoperské dvojice – v prvním poločase hrál vedle Jozefa Piačka, ve druhém vedle Pavla Košťála. V obou poločasech se však dokázal střelecky prosadit, protože stál ve správném prostoru. „Dva góly zrovna z pozice stopera jsem ještě určitě nedal. Ale oba byly po standardních situacích, míč si mě našel a já to trefil v obou případech přesně. Nejprve nohou, po přestávce hlavou,“ popisoval.
Hra ve středu obrany Panákovi nevadí a po středečním utkání to jeho názor jen podpořilo. „Celou hru mám čelem, ale samozřejmě je to jiné. Mám to hlavně dál k soupeřově bráně, i když teď jsem se paradoxně dvakrát trefil,“ usmál se Filip Panák. Nutno dodat, že v prvním poločase ještě vyhlavičkoval míč zpod břevna, který by skončil v síti a polský tým by šel do dvoubrankového trháku. Ovšem reprezentant do 21 let byl proti a nejvýrazněji se tak přičinil o konečnou remízu. 

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem