Generální partner
Světlý režim
29. červen 2017

Prohrát jsme nechtěli, řekl dvougólový střelec

Forma mu zůstala. Filip Panák odehrál ve středu celé utkání proti Cracovii Kraków, blýskl se dvěma góly a byl asi nejlepším hráčem na hřišti.
Karvinští hráči pomalu končí druhý týden přípravy a mají toho dost. Fyzicky náročné dvoufázové tréninkové dávky proložené zápasy se projevují, ale všichni se s tím perou statečně. „O výsledek šlo i nešlo. Samozřejmě jsme nechtěli prohrát, ale důležitější bylo se zaměřit na některé věci, které jsme si chtěli v zápase vyzkoušet. Podle mě tam byly lepší i horší pasáže. Ty horší přičítám únavě,“ řekl po zápase Filip Panák.

Jednadvacetiletého borce poslal trenér Weber do stoperské dvojice – v prvním poločase hrál vedle Jozefa Piačka, ve druhém vedle Pavla Košťála. V obou poločasech se však dokázal střelecky prosadit, protože stál ve správném prostoru. „Dva góly zrovna z pozice stopera jsem ještě určitě nedal. Ale oba byly po standardních situacích, míč si mě našel a já to trefil v obou případech přesně. Nejprve nohou, po přestávce hlavou,“ popisoval.
Hra ve středu obrany Panákovi nevadí a po středečním utkání to jeho názor jen podpořilo. „Celou hru mám čelem, ale samozřejmě je to jiné. Mám to hlavně dál k soupeřově bráně, i když teď jsem se paradoxně dvakrát trefil,“ usmál se Filip Panák. Nutno dodat, že v prvním poločase ještě vyhlavičkoval míč zpod břevna, který by skončil v síti a polský tým by šel do dvoubrankového trháku. Ovšem reprezentant do 21 let byl proti a nejvýrazněji se tak přičinil o konečnou remízu. 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii