Generální partner
Světlý režim
25. červenec 2017

Týmové focení? Hotovo!

V úterý po obědě týmové foto, po tréninku pak jednotlivci a skupinová fota. Fotbalisté MFK měli čtyři dny před prvním mistrovským utkáním napilno! Ovšem všechno zvládli...

Tradičnímu předsezónnímu focení vyšlo to nejdůležitější – počasí. Přestože v Karviné přes noc i během dopoledne pršelo, po obědě naštěstí přestalo. Nejprve došlo na focení týmové fotografie, po tréninku pak na focení a natáčení jednotlivců a skupinek hráčů.

Vyfocený a natočený materiál poslouží pro grafické zpracování na klubový web, sociální sítě a samozřejmě také na pozvánky k jednotlivým domácím utkáním během podzimní části HET ligy. 

Fanoušci nebudou ochuzeni o týmový plakát, který by měl být k dostání už před zápasem s Jihlavou, a rovněž o podpisové karty nejen pro sběratele...

AKTUÁLNÍ PODOBU KÁDRU VČETNĚ PŘÍCHODŮ A ODCHODŮ NAJDETE ZDE!


Fotogalerie

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.

so 21.12. | redakce

Vlk: Mužstvo chceme po špatném podzimu okysličit

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk v obsáhlém rozhovoru hodnotí nepovedenou podzimní část, skladbu kádru, zranění, invektivy na jeho osobu a seznam hráčů, kteří dostali svolení hledat si nové angažmá.