Generální partner
Světlý režim
18. říjen 2019

BÉČKO: Nedělní dopolední derby s Havířovem

Rezervní tým se znovu po čtrnácti dnech představí na domácí půdě. V neděli před polednem se střetne s Havířovem. Bude se hrát na Kovoně, vstupné je 30 Kč.

To bude předkrm před odpoledním duelem FORTUNA:LIGY!! Rezervní tým Karviné má před sebou derby proti Havířovu a po minulém nezdaru ve Frýdlantu nad Ostravicí by si rád napravil renomé. „Bude to nesmírně těžké derby. My ale chceme jednoznačně napravit herní i výsledkový nezdar z posledního utkání,“ potvrdil trenér Čestmír Kročil.

Karvinští si minulý týden připsali první porážku v sezóně a v divizi F už není tým, který by neprohrál. Přesto jsou v čele tabulky před Rýmařovem a Opavou B – oba celky mají o bod méně. Havířovu patří až dvanáctá příčka s pouhými sedmi body a zápasem k dobru.

Havířovští Indiáni budou muset oželet na hřišti hrajícího trenéra Miroslava Matušoviče, jenž byl v předminulém kole v Bohumíně vyloučen. A protože zápasů Indiánů s Frenštátem pod Radhoštěm byl v minulém týdnu odložený, neměl si Matušovič šanci trest odpykat…

Utkání 12. kola Divize F MFK Karviná B – MFK Havířov začíná na Kovoně v neděli 20. října v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Pavel Pospíšil. Vstupné na utkání je 30 Kč, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma. Sezónní permanentky nejsou v platnosti!

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.

pá 27.12. | redakce

Gigli Ndefe: Makám na tom, abych byl stále lepší

V podzimní části FORTUNA:LIGY byl druhým nejvytíženějším hráčem – čerstvý snoubenec Gigli Ndefe se po letním příchodu rychle adaptoval a patřil mezi důležité hráče MFK Karviná, o čemž svědčí pouze jeden vynechaný zápas kvůli kartám.