Generální partner
Světlý režim
16. leden 2022

Bohumil Páník: Co jsme chtěli v prvních dvou týdnech odpracovat, jsme odpracovali

Karvinský kouč Bohumil Páník hodnotil nejen utkání s Liptovským Mikulášem, ale také první dva týdny přípravy a zmínil i výhled na další dny.

Trenére, jak hodnotíte zápas s Liptovským Mikulášem?
Nevyrovnali jsme se s rychlostí a agresivitou soupeře, z toho vyplynuly všechny tři naše obdržené góly, které jsme soupeři doslova nabídli. Měli jsme v první půli jednu gólovku, bohužel nedáme ani jednu finální přihrávku. Po změně stran jsme si vytvořili asi dvě nebo tři šance. Bohužel třetí gól v naší síti nás otupil až do konce zápasu.

Máte vysvětlení pro tak laciné inkasování?
Protože reagujeme pozdě. Z toho pramenily dvě penalty a přišla také chyba gólmana.

Kvůli drobným šrámům někteří hráči do zápasu nenaskočili. Jak velký to je problém?
Potřebujeme, aby se všichni co nejdříve zapojili. Zbývají nám necelé tři týdny do startu jara, musíme to dát nějakým způsobem dohromady. Věřím, že mužstvo bude na soustředění kompletní a pomůže nám i přechod na přírodní trávu.

V pondělí se k týmu připojí Sufi Dramé, který zápas s Liptovským Mikulášem sledoval vedle střídačky, a trénuje už také Marco Túlio. Je pro vás jejich návrat důležitý z hlediska další přípravy?
Samozřejmě. Na podzim to byli hráči základní sestavy a potřebujeme, aby byli hlavně zdraví a připravení na první únorový víkend, kdy startuje jarní část FORTUNA:LIGY.

S prvními dvěma týdny přípravy jste spokojený?
Co jsme chtěli odpracovat, jsme odpracovali. Kluci tvrdě pracují a teď je to o únavě. Je důležité být mentálně odolný a je potřeba, aby hráč šel na hranici svých možností. Někteří to zvládli lépe, někteří méně, což ostatně bylo v zápase s Liptovským Mikulášem vidět.

Jak bude vypadat třetí přípravný lednový týden?
Odejdeme ze síly a přejdeme do zápasového rytmu. Potřebujeme hráče dostat z těžké únavy. Ve středu nás ještě čeká poslední zápas Tipsport ligy a ke konci týdne cestování. Na soustředění už budeme ladit herní věci.

Rozhovory Rozhovory
st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

st 21.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Regáli

Pohodový rozhovor s Martinem Regálim se točil samozřejmě kolem jeho nového působiště, ale rozpovídal se i o Belgii, kde působil v prvoligovém Kortrijku. V Belgickém království se mu dobře žilo, skvělý byl podle jeho slov i první půlrok. Poté se to zlomilo a nehrával, proto aspoň cestoval a poznával okolní státy. Prozradil také, že s manželkou čekají druhé dítě...

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo