Generální partner
Světlý režim
7. duben 2022

Bohumil Páník: Slovácko je na svém vrcholu

Přetěžký zápas na jihu Moravy čeká svěřence Bohumila Páníka. V sobotu se Karvinští představí v Uherském Hradišti proti čtvrtému týmu tabulky a pohárovému finalistovi.

Trenére, v sobotu je na programu předposlední venkovní zápas základní části. Je lepší, že budeme hrát na stadionu soupeře?
To se uvidí až po zápase. Pravdou je, že kromě jednoho či dvou venkovních zápasů to na hřištích soupeřů bylo dobré. Uhráli jsme tam naše dvě jediná vítězství. Je to pro nás určitě povzbuzující. Každopádně Slovácko respektujeme a jedeme tam bojovat o další body. Věřím, že pokud budeme pokračovat ve výkonech z posledních dvou zápasů, tak jsme schopni v Uherském Hradišti bodovat.

Dá se v něčem vycházet z listopadového pohárového duelu, ve kterém jste s týmem přišel o postup v nastaveném čase a následném prodloužení?
Všechno o něčem hovoří, protože nikdo nikoho v poháru nepodceňuje. Musím říct, že Slovácko má podle mě vrcholnou sezónu. Mají zkušené hráče, chytil se jim útočník Jurečka, udrželi důležité středové hráče a obranu.

Takže vnímáte to tak, že Slovácko je na vrcholu?
Ano, přesně. Je na vrcholu svého umění a pokud má zdravé hráče, tak výkonnost je vysoká.

Jak se těšíte do Uherského Hradiště?
Hodně! Jezdím tam moc rád, je to moje srdcovka. Manželka pochází z jedné vesnice u Uherského Hradiště. Kdysi jsem ještě jako hráč měl přestoupit ze Zlína do Starého Města. Mám to tam moc rád, plno známých. Když jsem ve Zlíně učil, tak jsme hráli proti sobě - učitelé Zlínska proti těm z okolí Hradiště.

Mimochodem, už víte, kdo se postaví do brány? Pavol Bajza nesmí kvůli dohodě klubů nastoupit.
Myslím si, že už máme jasno (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo