Generální partner
Světlý režim
4. březen 2022

Bohumil Páník: Změna trenéra je pro Boleslav nový impulz

Do města automobilů cestují svěřenci Bohumila Páníka k dalšímu ligovému zápasu. Tradičně dva dny před výkopem promluvil k soupeři kouč MFK Karviná.

Trenére, konečně jste s týmem na dvojciferném počtu bodů, jenže stále je to málo při pohledu na tabulku…
…my se potřebujeme odpíchnout především od výkonu, který jsme předvedli proti Českým Budějovicím. Šlo možná o jeden z nejlepších v domácím prostředí. V tom je základ, abychom i tak pokračovali.

Nadcházející soupeř v minulém týdnu vyměnil trenéra – Karla Jarolíma nahradil Pavel Hoftych. Váš komentář k této změně?
Pro mužstvo je to pochopitelně změna nový impulz. Šlo to vidět na Slovácku, kde v první půli zahrála Boleslav velmi dobře a tým byl nebezpečný. Celkově ten tým byl jinak poskládaný, takže tam byla jasně vidět změna.

V dosavadních čtyřech duelech dokázali vaši svěřenci uhrát pět bodů, Boleslav získala pouze bod. Je to něco, co by znamenalo třeba drobnou psychologickou výhodu před nedělí?
To si vůbec nemyslím.

Vzájemné zápasy bývají vyrovnané, čemuž odpovídá hned pět remíz. Očekáváte i v neděli vyrovnaný duel?
To se teprve ukáže. Je fakt, že Boleslav hodně gólů střílí, ale také hodně inkasuje. Pod novým trenérem to ale všechno může být úplně jinak. Určitě ale nový trenér už neexperimentuje vzadu a na pozici pravého beka přišel z Budějovic Martin Sladký.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo