Generální partner Oficiální
technický partner
25. listopad 2015

Domácí ukázali velkou sílu a kvalitu, uznal Sivrić

Vrátil se domů! Nikoliv do Chorvatska, ale do Mladé Boleslavi! Rozporuplné pocity měl Matej Sivrić při příjezdu ke stadionu i při pohybu na něm. Právě z města aut je v Karviné na hostování.

Nastoupil v základní sestavě, po přestávce už do hry nezasáhl. I přesto je Sivrić rád, že si zahrál. „Byl to hodně divný pocit přijet zrovna do Boleslavi jako soupeř. Ale mám radost, že jsem si mohl zahrát aspoň poločas,“ vykládal po závěrečném hvizdu odvetného zápasu MOL Cupu, ve kterém se Karvinští drželi proti jednomu z favoritů na titul celý první poločas.

Podobně to viděl i chorvatský fotbalista. „Je to jen dobře, že jsme tak dlouho hráli bez branek. Bohužel potom jsme inkasovali rychlé tři góly a bylo to. Nicméně Mladá Boleslav ukázala obrovskou sílu a kvalitu. Vždyť od začátku naskočili reprezentanti Skalák či Zahustel, ve druhé půli přišel Magera, hrál i Fleišman, Rada, Ščuk nebo Chramosta,“ jmenoval a jedním dechem dodal, že se Karviná nemá rozhodně za co stydět.

Celé podzimní pohárové účinkování vnímá Sivrić, stejně jako trenér Jozef Weber, jen kladně. „Malinko nás mrzí jen ten domácí zápas, ve kterém jsme byli i lepší, ale nedali jsme gól, zatímco Honza Chramosta ano. Remízu jsme s nimi mohli na Kovoně uhrát,“ štve Sivriće i s měsíčním odstupem. 

Rozhovory Rozhovory
st 5.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Marek Jarolím

Nový hlavní kouč Marek Jarolím hovořil o startu angažmá v Karviné, své hráčské kariéře, během které si zkusil fotbal v daleké a exotické Číně, dnešnímu soupeři i svých nejbližších spolupracovnících.

út 21.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jan Fiala

Téměř dvoumetrový útočník Jan Fiala patří našemu dnešnímu soupeři a v Karviné hostuje. V rozhovoru mluvil o pohárovém triumfu se Sigmou, ale také třeba o svých zdravotních peripetiích z poslední doby.

čt 16.10. | redakce

Marek Jarolím: Práce v Karviné mě láká!

Nový kouč Marek Jarolím se ve středu ujal týmu! Za pochodu jej poznává a připravuje na sobotní zápas se Sigmou Olomouc, který pro něj bude premiérovým v roli hlavního kouče na prvoligové scéně. V prvním rozhovoru mluvil o Jihlavě, ambicích, Jiřím Fleišmanovi i nadcházejícím soupeři.

út 30.9. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Jan Chytrý

Obránce Jan Chytrý prožívá skvělé týdny. Vyléčil zranění, řekl si o místo v základní sestavě MFK i o nominaci do reprezentační jednadvacítky. V prvních dvou duelech nechyběl na hřišti ani minutu a hned po příjezdu odehrál celý zápas ve vyprodaném pražském Edenu před devatenácti tisíci fanoušků…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo