Generální partner
Světlý režim
16. leden 2018

Druhý test: Ve středu dopoledne s Třincem

Po polském soupeři přichází jako druhý na řadu ten český a hned s nádechem derby.
Ve stejné fázi přípravy se nachází oba nadcházející soupeři. Ovšem zatímco Karviná vstoupí do jarních bojů v HET lize už 17. února, Třinec ve Fortuna národní lize až první březnový víkend. „Také proti Třinci protočíme dvě jedenáctky. Rádi bychom herně navázali na sobotní výkon proti Górniku Zabrze, i když si uvědomujeme, že kluci jsou stále ve velké zátěži,“ řekl před utkáním proti druhému týmu Fortuna národní ligy šéf realizačního týmu, trenér Josef Mucha. 

Je potěšitelné, že se před druhým zápasem zimní přípravy vyprázdnila marodka. „Petr Galuška s Janem Kalabiškou, kteří v sobotu nehráli, se už zapojili do tréninku,“ dodal Mucha.

Třinecký tým s exkarvinskými hráči Lukášem Palečkem, Václavem Juřenou a Richardem Vaňkem má za sebou týdenní kondiční soustředění v Luhačovicích. Trenérský tým pod vedením Jiřího Nečka dával všem zabrat, protože Třinečtí měli až tři tréninky denně. S týmem se připravují i dvě nové tváře – Tomáš Hykel a Lukáš Buchvaldek. Pro fotbalisty zpod Javorového to bude první přípravný zimní duel.

Utkání MFK Karviná – FK Fotbal Třinec začíná ve Sportovním centru Kovona ve středu 17. ledna v 11 hodin. Vstupné činí 30 Kč, ženy, děti a majitelé permanentek mají vstup zdarma! 
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii